ОКТЯБРЬ — МЕСЯЦ БОРЬБЫ С РАКОМ МОЛОЧНОЙ ЖЕЛЕЗЫ...

ДЛЯ ТЕХ, КТО ЛЮБИТ ЭСТЕТИКУ И СВОБОДУ

«БЫТЬ НЕБЕЗУПРЕЧНОЙ — ЭТО ПРЕКРАСНО», — 10...

СТРАШНО КРАСИВО: 10 ОРИГИНАЛЬНЫХ ИДЕЙ МАКИЯЖА...

53-ЛЕТНИЙ «ТАНЦУЮЩИЙ МИЛЛИОНЕР» ДЖАНЛУКА...

Onuka презентувала відео на нову пісню «Сеанс», яку присвятила синові

На зміну соціальним меседжам в альбомах Vidlik і Mozaїка приходить відверта розмова про особисте 

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Трек «Сеанс» створено на початку весни, незадовго до локдауну, що раптово накрив увесь світ. Символічно, що Ната Жижченко і Євген Філатов вирішили зробити паузу трохи раніше у зв`язку з особистими подіями: Ната готувалася стати мамою. Саме тому «Сеанс», мабуть, найінтимніший трек в дискографії Onuka за всі шість років. 

«"Сеанс" присвячений нашому синові Сашкові, написаний з думками про нього. Це сингл про боротьбу з упередженнями та стереотипами. Він про те, що я зараз знаходжуся на шляху до чогось більшого, на шляху до перемоги над своїми страхами. І тільки коли вдасться побороти їх, я нарешті буду почувати себе гармонійно», — Ната Жижченко, лідер групи Onuka.

Онука

Кліп на трек «Сеанс» — це поетична історія про сміливу героїню, яка не боїться дивитися в обличчя своїм страхам. Режисер цієї «історії» — Євген Філатов. Зйомки кліпу проходили на Планерній горі і в лісі поблизу села Ходосівка в Київській області. Для всієї команди вони стали випробуванням — знімальний процес тривав 25 годин. Був присутній на зйомках і син Нати і Євгена, на той момент хлопцю тільки-но виповнився один місяць.

«Ми знімали впродовж доби, тому що було вкрай важливо показати, як день переходить у вечір, а потім в ніч — мене дуже надихає гра світла. Шлях, який долає героїня, блукаючи лісом і зустрічаючись з дивовижними істотами, символізує її боротьбу з внутрішніми протиріччями і страхами», — режисер кліпу Євген Філатов.

ОнукаОнукаОнука

Над костюмами для кліпу працювала команда художниці і стилістки Лесі Патоки, на рахунку якої- багаторічна робота з Onuka, Pianoboy, Джамала, The Maneken, Panivalkova та іншими артистами.

«У роботі над костюмами ми продовжуємо тему ресайклінгу, що дуже близька особисто Наті: шукаємо нестандартні варіанти використання старих речей.

Багато що для зйомок "Сеансу" ми придбали на барахолках і перетворили на справжні арт-об`єкти.

Наприклад, лук зроблений зі старих лиж, а сагайдак — з тубуса для зберігання креслень, який ми декорували штучною шкірою. Неважливо, яку сировину ти використовуєш, цінні ідея і реалізація — а вийшло дуже круто! Я зберігаю лук і стріли зі зйомок кліпу і, думаю, ми iз задоволенням продамо їх якось на благодійної барахолці», — художниця з костюмів Леся Патока.

Новий трек увійде в майбутній альбом «Сеанс». У ньому буде 10 композицій. Не випадково група випускає першим саме сингл «Сеанс»: цей трек багато в чому характеризує зміни, що відбулися з Натою. Артистка немов досліджує себе знов і знов, повертаючись до витоків. Слухачі, напевно, помітять нову для Нати, а насправді органічну для артистки, яка виросла на народній академічній музиці, вокальну подачу: вільну, з елементами народного вокалу. Акцент в новому альбомі буде на електронному звучанні. Цю концепцію продовжує і незвичайна прем`єра синглу «Сеанс»: виходить одночасно оригінал і ремікс українського електронного музиканта і продюсера Koloah.

Прем`єра цього треку — гарний привід відверто поговорити зі слухачами на важливі теми і надихнути їх на власні рефлексії про особисте. Разом з прем`єрою кліпу Onuka ініціює флешмоб #MyСЕАНС: слухачі можуть ділитися у соцiальних мережах історіями про свої страхи і їх подолання, супроводжуючи розповіді хештегом #MyСЕАНС.

ОКТЯБРЬ — МЕСЯЦ БОРЬБЫ С РАКОМ МОЛОЧНОЙ ЖЕЛЕЗЫ

Для тех, кто любит эстетику и свободу

«Я навіть думала прати пелюшки, але коли спробували, то вирішили використовувати підгузки як і всі», — Onuka розповіла про своє материнство

10 легких фильмов, чтобы расслабиться после рабочего дня

10 главных трендов в интерьере 2021 года

От Парижа и до Луны: завораживающий танец Марион Котийяр в мини-фильме Chanel №5