ПІДБЕРІТЬ СОБІ КОЛІР ВОЛОССЯ І ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО...

«БЫТЬ ЖЕНОЙ МИЛЛИОНЕРА — НЕПРОСТО», — АЛЛА...

ЭТО ОФИЦИАЛЬНО: БРУКЛИН БЕКХЭМ ЖЕНИТСЯ НА...

11 КЛИПОВ, ПОСЛЕ ПРОСМОТРА КОТОРЫХ ХОЧЕТСЯ...

МОДНІ ТОПИ, МАЙКИ І ФУТБОЛКИ ВІД УКРАЇНСЬКИХ...

«У нього був дуже свідомий погляд. Він зазирнув кудись дуже глибоко. Цей момент я запам'ятаю на все життя», — Onuka розповіла про народження сина 

Співачка разом з чоловіком Євгеном Філатовим дали інтерв`ю Viva! після появи первістка

Фото: Instagram/onukaofficial

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

14 травня фронтвумен гурту Onuka Ната Жижченко та соліст проекту The Maneken вперше стали батьками. У подружжя народився син Олександр. За місяць після цього Ната та Євген дали інтерв`ю Viva!, у якому розповіли як дізналися про вагітність, чи братимуть творчу паузу та як планують свій час зараз. Зокрема, Ната поділилася почуттями, коли вперше побачила сина. 

«У мене була перша думка: який же він красивий! У нього був дуже серйозний і свідомий погляд. Якщо чесно, мені навіть моторошно стало, тому що він зазирнув кудись дуже глибоко, подивившись на мене. Цей момент я запам`ятаю на все життя». 

Так можу сказати і про абсолютно нові почуття стосовно Жені, вони виникли саме протягом останніх 9 місяців. А ще змінюється самосприйняття: самоаналіз, рефлексія. Ти ніби заново переоцінюєш себе.

У світі, який захопили технології і стрімкий ритм, народження дитини ніби сповільнює тебе і все навколо на деякий час, і ти розумієш, що народження дитини — твоє маленьке диво у чистому вигляді».

Онука народила

За словами співачки, на усвідомлення новини про вагітність їй знадобився час. Євген зізнався, що звістка про первістка стала одним з найяскравіших моментів в житті.

«Это один из самых ярких моментов не только в нашей совместной истории с Натой, а и во всей жизни. Новость была неожиданной, но, не буду скрывать, долгожданной».

Онука і Євген Філатов

З появою дитини, зазвичай графіки потребують коригування. За словами Нати, головний її секрет — це планування.

«Це стосується і проекту Onuka, і побутових моментів. У моєму плані з’явилося ще понад сто пунктів, проте я вмію дуже швидко все систематизувати і справляюся повноцінно без няні, навіть на роботу є час.

Зараз шліфую свій ідеальний розклад. Поки що мені це вдається.

Звичайно, навіть не уявляю, як би це було без Жені. Загалом живемо без паніки і форс-мажорного режиму, приділяючи час творчому процесу. Все під контролем».

У декретну відпустку Ната не збирається. Співачка обіцяє, що попереду ми почуємо дуже багато новин від Onuka.

 

Підберіть собі колір волосся і дізнайтеся про свій стиль

«Я навіть думала прати пелюшки, але коли спробували, то вирішили використовувати підгузки як і всі», — Onuka розповіла про своє материнство

Onuka вперше стала мамою

Просто космос: Ілон Маск запросив родичів академіка Сергія Корольова на наступний запуск Space X

10 модных купальников от украинских брендов, в которых вам захочется провести всё лето

Джессіка Честейн, Колін Фаррелл, Джон Малкович та інші у трейлері шпигунського трилера «Агент Єва»