Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Ольга Фреймут знялася у популярному серіалі

У кадрі ‒ пікантні сцени із зіркою

Телеведуча зіграла саму себе у спін-офі сіткому «Кухня» ‒ серіалі «Готель Еліон». За сюжетом Фреймут приходить з інспекцією і робить «перевірку на совість». Власне, все як у житті. Правда, серіальна інспекція закінчилась трошки інакше.

Але є одне «але»: у кадрі Фреймут розмовляє не своїм голосом, зірку озвучувала інша акторка, аби уникнути українського акценту, оскільки серіал російськомовний. 

«Готель Еліон» - це продукт спільного виробництва студії «Yellow, Black and White» і українського продакшена «Sister's Production», знятий на замовлення «1+1 media». Проте російські телеглядачі першими побачили кіношну інспекцію української телеведучої. На наших телеекранах серіал можна буде побачити в наступному році. 

Через непорозуміння, пильні глядачі, шанувальники та вороги телеведучої підняли бучу у соцмережех, звинувачуючи зірку у співпраці із російським телеканалом. Всі крапки над «і» поставила прес-служба 1+1, наголосивши ‒ продукт створений у копродакшені згідно з усіма вимогами українського та європейського ринків. Тож жодних порушень, усе за законом. 


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


Як Друга світова війна змінила beauty-індустрію


Благодійні ініціативи для допомоги українцям


Читайте також
Популярні матеріали