«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

7 ПРИВЫЧЕК В ПОСТЕЛИ, КОТОРЫЕ МОГУТ РАЗРУШИТЬ...

6 ФИЛЬМОВ, ОСНОВАННЫХ НА РЕАЛЬНЫХ ИСТОРИЯХ...

ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ В ХАРЬКОВЕ. НАЗВАНЫ...

Ольгу Фреймут избили

Телеведущую ударил во время съемок директор мясокомбината

Фото: instagram

Очередная проверка в рамках проекта «Новый инспектор Фреймут. Города» состоялась в Хмельницком. Телеведущая откликнулась на просьбу зрителей проверить мясокомбинат «Проскурів М’ясо», на который жители города неоднократно жаловались из-за крови, вытекающей в огороды, запах и большое количество крыс.

 

 

Тайные агенты проекта, которые работали на мясокомбинате, подтвердили жалобы жителей Хмельницкого. Поэтому телеведущая отправилась лично проинспектировать комбинат, где и получила кулаком в спину:

«Ця інспекція - найжорстокіша і найкривавіша за всі сезони. Я поїхала в "Проскурів М'ясо", бо кликали люди: не можуть закрити, а владу неодноразово просили. Коли ми з командою зайшли всередину, то в якийсь момент заклякли від побаченого. Свиней не просто вбивають, а катують. Нелюдські умови праці.

Раптом на нас налетів кремезний мужчина, почав видирати камери, кричати на мене.

Потім перейшов на підозріло лагідну інтонацію і запропонував мені все показати. Я повірила. Чоловік відчинив якісь двері (це був чорний вхід) і сильним ударом у спину виштовхав мене надвір. Потім на наших охоронців напали інші чоловіки, почалася місилівка... наші хлопці не мають права бити у відповідь - собою вони прикривали нас і захищали камери; їх збивали, роздерли одяг».

 

 

Мати двох дітей Ольга Фреймут зазначає, що грубі дії та жорстоке поводження директора «Проскурів м'ясо» лише підтверджує правдивість нарікань місцевих жителів: — "Ніхто не зважав на те, що ми журналісти; там навіть на те, що я жінка, заплющили очі... Така реакція персоналу є доказом того, що ми викрили їхнє беззаконня. Хотілося б, щоб директор комбінату був покараний". Команда проекту "#НовийІнспекторФреймутМіста" буде звертатись до правоохоронних органів з вимогою про проведення усестороннього розслідування.

Світлину опубліковано користувачем Спільнота Ольги Фреймут (@community.olia.freimut)

 

 

 

От сильного удара у Ольги остался большой синяк на спине. Телеведущая уверена, что такое поведение директора комбината только подтверждает правдивость жалоб местных жителей. Команда проекта намерена обратиться в правоохранительные органы с требованием о проведении всестороннего расследования.