Невдалі жарти ведучого «Золотого глобуса» Джо Коя викликали обурення в соцмережах

Комік некоректно прокоментував фільм «Барбі»

Американський комік Джо Кой, який цьогоріч вів премію «Золотий глобус», зіткнувся з критикою в соцмережах через жарти під час свого монологу. Про це повідомляє Variety.

Один із жартів Джо Коя стосувався «Барбі» й «Оппенгеймера» — фільмів, які цьогоріч лідирували за кількістю номінацій. Комік відзначив, що обидві кінострічки змагалися в новій номінації «За кінематографічні та касові досягнення», і невдало їх порівняв.

«"Оппенгеймер" заснований на 721-сторінковій книжці про Мангеттенський проєкт, яка отримала Пулітцерівську премію, а «Барбі» — [фільм] про пластикову ляльку з великими цицьками», — прокоментував ведучий.

Джо Кой додав, що під час перегляду кінострічки про Барбі було «трохи дивно відчувати потяг до пластикової ляльки». Ведучий продовжив монолог: «Основний момент у "Барбі" — це коли ідеальна краса змінюється на неприємний запах із рота, целюліт і плоскостопість (або те, що кастинг-директори називають виразним персонажем)». Після неоднозначної реакції залу Джо Кой почав виправдовуватися — мовляв, отримав сценарій виступу за десять днів до церемонії нагородження. 

Фільм «Оппенгеймер» ведучий прокоментував по-іншому: «Він потребував ще однієї години. Мені здається, що йому не вистачало передісторії. Моя новорічна обіцянка на 2024 рік — закінчити "Оппенгеймер" у 2025 році».

Нагадаємо, у Лос-Анджелесі відбулася 81-ша церемонія премії «Золотий глобус». Найвідоміші голлівудські зірки зібралися в готелі Beverly Hilton — їхні найкращі образи з червоної доріжки ми підготували в окремій добірці.

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали