Мода у часи Другої світової війни: дивіться перші кадри із серіалу про Крістіана Діора та Коко Шанель

Стримінг також оголосив дату виходу епізодів

Apple TV+ опублікував перші світлини із серіалу The New Look про Крістіана Діора та Коко Шанель. Прем’єра трьох епізодів відбудеться 14 лютого на стримінговій платформі. Пізніше нові серії виходитимуть щосереди до 3 квітня. 

The New Look розповідає про модних дизайнерів Крістіана Діора, Коко Шанель та їхніх сучасників. Дія розгортається в Парижі на тлі Другої світової війни. 

Середина XX століття для Крістіана Діора — це час новаторства у сфері моди. The New Look показує ательє, одяг та дизайни модельєра, створені в межах дому Dior. Серіал зосереджений на успіху дизайнера і діяльності його конкурентів. Мова йде про П’єра Бальмена, Крістобаля Баленсіагу та Коко Шанель. 

Роль Крістіана Діора зіграв Бен Мендельсон, а Коко Шанель — Жульєт Бінош. Інші ролі виконали Мейсі Вільямс, Джон Малкович, Емілі Мортімер і Клес Банг. Режисером The New Look став Тодд А. Кесслер.

Нагадаємо, Disney випустив тизер-трейлер нового іспанського оригінального серіалу про Крістобаля Баленсіагу. Його прем’єру запланували на 19 січня 2024 року. 


Реклама

Популярні матеріали

«Брат, тато, бабусі, двоюрідна сестра, хрещений — всі загинули....


Rich-mom energy: новий модний тренд, який затьмарив «тиху розкіш»...


Nannacore — новий TikTok-тренд, який встиг підкорити модну...


Читайте також
Популярні матеріали