«У нас багато спільного». Міла Куніс та Демі Мур знялися в одному рекламному відео та згадали Ештона Кутчера

Акторки опинилися на одній зустрічі випускників

Акторки Демі Мур та Міла Куніс взяли участь у рекламному відео американського провайдера для SuperBowl, де пожартували, що їх «об’єднує» Ештон Кутчер. 

За сюжетом, Демі та Міла опинилися на зустрічі випускників школи. На заході ведучий мав вручити нагороду найкращому учневі, й акторки завчасно готувалися вийти до сцени. Наприкінці приз отримала зовсім інша дівчина.  

«Не знала, що ми навчалися в одній школі», — сказала Демі Мур акторці. 

«У нас багато спільного», — відповіла Міла Куніс, натякаючи на Ештона Кутчера.

Акторки справді в різні роки навчалися в одній школі Лос-Анджелеса. Міла Куніс, яку спочатку запросили на зйомки, відразу запропонувала покликати й Демі Мур.

«Під час нашої першої зустрічі із представниками компанії ми виявили, що Демі теж була випускницею Fairfax High. Я подумала, що це додасть ще трохи гумору до рекламного ролика, який уже сам по собі був веселим. Я зв’язалася з нею і була в захваті, коли вона погодилася взяти участь», — прокоментувала Міла Куніс.

Нагадаємо, Демі Мур вийшла заміж за Ештона Кутчера у 2005 році. Вони розійшлися у 2011 році, і пізніше в актора почався роман з Мілою Куніс. У 2015 році вони одружилися. Зараз Ештон та Міла виховують двох дітей. 


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали