КАК ЗАЩИТИТЬ СЕБЯ ОТ СТРЕССА И НЕБЛАГОПРИЯТНОЙ...

3 ОБУВНЫХ ТРЕНДА, КОТОРЫЕ ТРАНСФОРМИРУЮТ ЛЮБОЙ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

5 НЕБАНАЛЬНЫХ ФИЛЬМОВ, КОТОРЫЕ ДОЛЖНА...

ЛИЧНЫЙ ОПЫТ: ЧТО ТАКОЕ ИНТУИТИВНОЕ ПИТАНИЕ И...

«Ми вирішили не робити зайвих конфліктів», ― гурт Kazka пояснив свою відмову від участі у «Євробаченні» 

Музиканти не хотіли вносити розбрат серед шанувальників

Фото: instagram/kazka.band

Рейтинг статьи / 0
5 5 5

Через «надмірну політизацію перебігу нацвідбору» Національна суспільна телекомпанія заявила, що Україна цього року не братиме участі у міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення». Після відмови Maruv Суспільне мало право призначити представника від України на свій розсуд, навіть не з числа учасників нацвідбору. Проте телекомпанія вирішила звернутися до фіналістів, які посіли друге та третє місця. Однак гурти Freedom Jazz та Kazka також відмовилися від участі в «Євробаченні».

гурт Kazka

За словами вокалістки гурту Kazka, їхня відмова жодним чином не продиктована домовленістю з іншими фіналістами, які також відмовились їхати у Тель-Авів. А тим, що вони не хотіли робити зайвих конфліктів серед шанувальників. Про це Олександра Зарицька сказала в інтерв'ю Катерині Осадчій.

«Ми не обговорювали, ми не зустрічалися. Ми відмовились, тому що не захотіли вносити розбрат серед наших шанувальників включно, тому що люди почали конфліктувати. Вони поділилися на два табор:, ті які казали, щоб ми їхали за будь-якої ціни і тих, хто казав, щоб ми не їхали. І ми вирішили відмовитися просто для того, щоб не робити зайвих конфліктів».