БУДУТЬ ВСІ: ЧОМУ НЕ МОЖНА ПРОПУСТИТИ ELLE LVIV...

НЕ ЗБАВЛЯЮЧИ ТЕМПІВ: ВАГІТНА ЛІЛІЯ ПОДКОПАЄВА В...

«КОГДА КЕЙТ ВЫШЛА ЗАМУЖ, Я ВПАЛ В ДЕПРЕССИЮ:...

9 ПРИВЫЧЕК, ОТ КОТОРЫХ СТОИТ ИЗБАВИТЬСЯ ДО 30 ЛЕТ...

МАРК ДЖЕЙКОБС, ДИТА ФОН ТИЗ И ДРУГИЕ ГОСТИ LOVE...

«Нам не потрібна перемога будь-якою ціною», – гурт Kazka також відмовився від «Євробачення»

Претендентів на поїздку до Ізраїля все менше і менше

Фото: instagram/kazka.band,

Рейтинг статьи / 0
5 5 9

Слідом за Freedom Jazz представляти Україну на «Євробаченні» у Тель-Авіві відмовився гурт Kazka. Про це артисти повідомили на своїх сторінках у соцмережах, зазначивши, що відповідна пропозиція надійшла їм від суспільного мовника.

«Ми хочемо i мали б за честь представляти Україну на Євробаченні. Ми вклали в це бажання багато сил, енергії, часу. Ми за цим йшли на Нацвiдбiр. Але нам не потрібна перемога будь-якою ціною. Наша місія — об'єднувати людей своєю музикою, а не сіяти розбрат. Тому на пропозицію НСТУ у нас є чітка відповідь: ми не поїдемо в 2019 році на Євробачення», – йдеться в заяві гурту.

Артисти наголосили, що вони й надалі будуть просувати українську культуру в світі.

«Ми готові представити Україну на конкурсi в наступному році, якщо нас оберуть. А поки ми рухаємося далі і чекаємо всіх вас на наших концертах», – зазначили вони.

Нагадаємо, у цьогорічному нацвідборі на «Євробачення» перемогла співачка Maruv. Однак суспільний мовник відмовився затвердити її кандидатуру, зокрема, через гастролі в Росії. Представити Україну в Тель-Авіві запропонували гурту Freedom Jazz, який посів друге місце в нацвідборі. Однак колектив відхилив пропозицію, зазначивши, що їхній «Cupidon» (назва концертного номеру) «летить далі». Наступним мав стати гурт Kazka, який зайняв третю сходинку. Варто зазначити, що довкола пісні «Apart» розгорівся окремий скандал, солістку групи ще після півфіналу розкритикували за фальшиве виконання. Як на всю цю непросту ситуацію довкола цьогорічного «Євробачення» відреагували українські зірки – читайте в нашому огляді соцмереж