КАК ЗАЩИТИТЬ СЕБЯ ОТ СТРЕССА И НЕБЛАГОПРИЯТНОЙ...

3 ОБУВНЫХ ТРЕНДА, КОТОРЫЕ ТРАНСФОРМИРУЮТ ЛЮБОЙ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

5 НЕБАНАЛЬНЫХ ФИЛЬМОВ, КОТОРЫЕ ДОЛЖНА...

ЛИЧНЫЙ ОПЫТ: ЧТО ТАКОЕ ИНТУИТИВНОЕ ПИТАНИЕ И...

Як організатори «Євробачення» відреагували на відмову України від участі в конкурсі?

EBU опублікувала офіційну заяву

Фото: instagram/kazka.band, Instagram/maruvofficial,

Рейтинг статьи / 0
5 5 15

Учора ввечері Національна суспільна телекомпанія заявила, що Україна цього року не братиме участі у міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення». Таке рішення було прийняте через «надмірну політизацію перебігу нацвідбору».

«Суспільний мовник вважає за потрібне започаткувати суспільний діалог у форматі ток-шоу, форумів та обговорень за участі провідних експертів сфери для формулювання позиції українського суспільства щодо цієї проблеми, а також напрацювання пропозицій до проекту закону України, що міг би врегулювати ситуацію зі співпрацею українських артистів із державою-агресором на майбутнє», – йдеться у заяві НСТУ.

У повідомленні також наголошується, що після відмови Maruv Суспільне мало право призначити представника від України на свій розсуд, навіть не з числа учасників нацвідбору. Проте телекомпанія вирішила звернутися до фіналістів, які посіли друге та третє місця. Однак гурти Freedom Jazz та Kazka також відмовилися від участі в «Євробаченні».

На ситуацію вже відреагувала Європейська мовна спілка, яка є організатором пісенного конкурсу.

«Із сумом EBU може підтвердити, що український мовник UA:Суспільне після обговорень ухвалив важке рішення вийти з конкурсу «Євробачення-2019». Будуть подальші дискусії між EBU та UA:Суспільне з цього питання, але ми сподіваємося побачити їх знову у 2020 році», – йдеться в офіційній заяві.

Нагадаємо, цього року «Євробачення» пройде у травні у Тель-Авіві.