«МУЖ ДОЛЖЕН ВСЕ ВРЕМЯ ПОНИМАТЬ, ЧТО ЕМУ...

КАК НЕ ПЛАНИРОВАТЬ СВОЕ СЧАСТЬЕ И НАСЛАЖДАТЬСЯ...

РЕДАКЦИЯ ТЕСТИРУЕТ: КРОССОВЕР SUV CITROËN C3...

ВЫЙТИ ЗА РАМКИ: 6 СПОСОБОВ МЫСЛИТЬ НЕСТАНДАРТНО...

ВСЕ, ЧТО ВАМ НУЖНО ЗНАТЬ О «МИСС УКРАИНА-2018»...

Схуд на 7 кг і підріс на 2 см: стало відомо, хто покинув третій ефір «Танців з зірками»

Співак танцював у проекті після травми коліна

Фото: прес-служба телеканалу "1+1"

Рейтинг статьи / 0
5 5 4

Учора ввечері на телеканалі «1+1» вийшов третій прямий ефір оновленого проекту «Танці з зірками», темою якого стали «50 відтінків кохання». Дванадцять пар поділилися особистими історіями та показали нові танці, присвячені романтичним почуттям. 

учасники шоу Компанію беззмінному ведучому проекту Юрію Горбунову на зірковому балконі склала учасниця минулого сезону Оля Полякова, яка кожну пару учасників зустрічала у новому стильному образі. Загалом співачка за прямий ефір змінила 12 суконь. Відкрив випуск запальним номером балет Wonder Crew із Дмитром Жуком.

Зірка серіалів Павло Вишняков та Юля Сахнєвіч занурили глядачів у історію кохання Квазімодо та Есмеральди із Notre Dame de Paris. Пара виконала чуттєвий фокстрот, чим заслужила гучні овації зали та компліменти від суддів.

виступ на шоу Ведучий «Сніданку з 1+1» Руслан Сенічкін та Яна Цибульська у своєму номері перетворились на містера та місіс Сміт, станцювавши пристрасний та гарячий ф'южн під пісню ОЕ «Зелені очі». 

Сенічкін, Танці з зірками Грузинський красень Іраклі Макацарія декілька днів назад отримав травму шиї на репетиціях у залі. Проте, у третьому прямому ефірі він все ж таки вийшов на паркет, незважаючи на те, що танцювати йому довелось у ортопедичному комірі. Разом зі своєю партнеркою Яною Заєць Іраклі виконав палкий та сексуальний ча-ча-ча у стилізованому ретро номері, поступово скидаючи майже увесь одяг.

Танці з зірками Аніта Луценко та Олександр Прохоров виконали ніжний вальс у містичному номері під пісню «Я піду в далекі гори». Зіркова пара вразила суддів та глядачів не тільки чуттєвим танцем, а і складними підтримками.

Аніта Луценко, Michelle Andrade та Женя Кот «огорнули» публіку в чуйний пасадобль, під українську народну пісню «Несе Галя воду».

Мішель Андраде та Женя Кот Зіркові учасники нового сезону проекту виступали під живе виконання музичних композицій зірками «Голосу країни» Віри Кекелії, Марти Адамчук, LAUD, KOLA (Анастасії Прудіус), LUKA (Андрій Лучанко) та переможця «Голосу країни-5» Антона Копитіна та оркестру «Танців з зірками».

Судді шоу

За результатами оцінок суддів, турнірну таблицю очолили Маша Єфросиніна з Максимом Леоновим та Павло Вишняков з Юлією Сахневич, а нижню сходинку посіла пара Лесі Нікітюк з Максимом Єжовим. 

Маша Ефросиніна, Проте, за результатами глядацього голосування до зони ризику потрапили інші пари: Аніта Луценко та Олександр Прохоров, Павло Зібров та Марія Шмельова, Микола Тищенко та NANA.

Найменше голосів глядачі віддали Павлу Зіброву, тож йому довелося залишити «Танці з зірками». 

Павло Зібров, Співак, який танцював у шоу після травми коліна, розповів, що ні про що не шкодує і подякував всім за яскраві емоції та цікавий досвід.

«Я схуд на 7 кг, відчув, що в мене є м'язи, а ще я підріс на 2 см», – сказав Павло Зібров після оголошення оцінок.