«ЛітСтріт: Богдана Хмельницького»: літературна аудіоекскурсія про український Київ

Унікальний проєкт про культурне життя столиці

На вулиці Богдана Хмельницького переплелися долі митців різних поколінь і галузей: тут жив і Нобелівський номінант, і оперна співачка, яка відкрила нам відому художницю, і письменник, за яким містяни буквально звіряли годинники. І всі вони — українці. І всі вони ходили цією ж бруківкою, якою зараз ходимо ми. 

Важливо памʼятати й відчувати, що вони є частиною цього простору донині. Тут вони запізнювалися на весілля, вигулювали собак, писали вірші у дворі, сварилися, мирилися, зустрічалися і генерували нові ідеї в палких дискусіях. Про всі ці історії (та інші, не менш цікаві) розповідає Ірина Побідаш у проєкті «ЛітСтріт»

«Для мене завжди було важливо оживляти літературу, робити її частиною життя. Українська література має бути з нами завжди і всюди, бо вона говорить про нас і до нас, є нашою частиною. Нині все більше розмов про деколонізацію та дерусифікацію, і "ЛітСтріт" переслідує схожу мету — показати український Київ, українських митців, які жили і творили тут, які наповнювали цю вулицю життям і стали частиною нашої культури», — розповідає Ірина Побідаш. 

«ЛітСтріт» — це півторагодинна онлайн-екскурсія в Telegram-боті, яку можна прослухати у будь-який час з будь-якої точки світу або пройти за її маршрутом. Усі історії переплітаються воєдино і творять цей простір, маркують його як український і підтверджують, що він завжди був таким. 

Аудіофрагменти доповнені фото, ілюстраціями та невеличкими відео, аби занурити в атмосферу міста і передати відчуття живої екскурсії.

Придбати доступ до повного занурення в історію вулиці Богдана Хмельницького на екскурсії «ЛітСтріт» можна за посиланням. 


Реклама

Популярні матеріали

Образ дня: Мадонна показує, як носити трендову шубу від...


Святковий wishlist популярних українських візажисток


7 образів в етностилі, які вам варто повторити цього Різдва...


Читайте також
Популярні матеріали