Лінда Євангеліста вперше розповіла про боротьбу з раком молочної залози

«Я знаю, що однією ногою в могилі. Але я щаслива бути живою»

Легендарна супермодель 90-х Лінда Євангеліста зізналася, що у неї двічі за останні п`ять років діагностували рак молочної залози. Про боротьбу із хворобою зірка вперше розповіла в інтерв`ю виданню The Wall Street Journal, присвяченому виходу книги Linda Evangelista Photographed by Steven Meisel. За словами Євангелісти, захворювання виявили під час щорічної мамографії.

«Показники були погані, і через інші фактори здоров’я, не вагаючись, я вирішила зробити двосторонню мастектомію. Я хотіла залишити все позаду і забути як страшний сон. Я була налаштована на життя, казала собі, що рак молочної залози мене не вб’є», — згадала модель.

Втім, у липні 2022 року Євангеліста відчула ущільнення у грудях — хвороба повернулася й поширилася на грудний м`яз, через що моделі довелося продовжити лікування.

«Хоч дірку вирийте в моїх грудях. Я не хочу, щоб було красиво. Я хочу, щоб ви розкопали й видалили проблему», — пригадала Лінда слова, які сказала онкологу.

Наразі прогнози лікарів хороші, проте ризик рецидиву хвороби все ж залишається. Це, за словами моделі, змушує її цінувати кожен новий день.

«Я знаю, що однією ногою в могилі, але я готова святкувати. Я пройшла через жахливі випробування, тому я щаслива бути живою», — сказала Лінда.

Нагадаємо, минулого року Лінда Євангеліста шокувала прихильників відвертим зізнанням про те, що стала жертвою невдалої пластики — супермодель зіткнулася з побічними ефектами процедури зі спалювання жиру Coolsculpting, що змінили її обличчя до невпізнаваності. Довгий час зірка не з`являлася на публіці, проте минулого року все ж потішила шанувальників поверненням в модну індустрію.


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв з буряка


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали