Лінда Євангеліста розповіла про свій стан після невдалих косметичних процедур

Супермодель не подолала комплексів

Лінда Євангеліста довгий час залишалася в тіні через наслідки косметичної процедури. Однак нещодавно вона здивувала публіку новиною про повернення в модну індустрію. Спочатку модель стала обличчям рекламної кампанії Fendi, а тепер з’явилася на обкладинці Vogue та розповіла про свій стан після невдалої процедури.

«Якби я знала, що побічні ефекти можуть включати втрату засобів до існування, депресію й ненависть до себе, я не ризикнула б», — зізнається Лінда.

На сторінках видання Лінда позує в закритому одязі, тому що, за її словами, вона все ще має певні комплекси.

«Я намагаюся полюбити себе такою, яка я є. Але я вважаю, що на фото ми можемо творити фантазії. Ми створюємо мрії. Я вважаю, що це дозволено. Крім того, усе те, що викликає в мене невпевненість, враховане на цих фото, тому я маю змогу робити те, що люблю», — розповідає Євангеліста.

Супермодель також зізналася, що процес ментального зцілення ще продовжується, але вона відчуває підтримку близьких людей, які допомагають їй одужати.

«Чи вилікувався я ментально? Зовсім ні. Але я дуже вдячна за підтримку, яку отримала від моїх друзів і представників галузі. Я так сумую за своєю роботою, але, чесно кажучи, що я можу зробити? Це буде непросто. Ви не побачите мене в купальнику, це точно. Мені буде важко знайти роботу без ретушування, стискання, заклеювання чи обману», — сказала Лінда.

Нагадаємо, що минулого року Лінда Євангеліста шокувала прихильників відвертим зізнанням. Зірка розповіла, що стала жертвою невдалої косметичної процедури зі спалювання жиру Coolsculpting, що змінила її обличчя та тіло до невпізнаваності. Через три місяці після лікування Лінда почала помічати випуклості на підборідді, стегнах та в ділянці бюстгальтера. Ті зони, які вона хотіла зменшити, раптово збільшилися, набрякли та оніміли.


Реклама

Популярні матеріали

Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


Які босоніжки на підборах обрати для повсякдення


Як лімфодренажні стрибки допомагають позбутися набряків


Читайте також
Популярні матеріали