Лінда Євангеліста вперше розповіла про жахливий побічний ефект від пластичної операції

Втомилася приховувати

Колись одна із найпопулярніших особистостей, супермодель Лінда Євангеліста, п‘ять років тому сховалась у тінь, сказавши, що її обличчя назавжди понівечене, а її життя — зруйноване. Відтоді залишалося тільки уявляти, що відбувається в житті Лінди. Проте нещодавно вона вперше порушила тишу та поділилася з виданням People своєю історією невдалих пластичних операцій.

Лінда Євангеліста

Із серпня 2015-го до лютого 2016 року Євангеліста проходила курс CoolSculpting — популярної процедури «заморожування жиру», яка пропонувалася як неінвазивна альтернатива ліпосакції. Однак наслідки для Лінди виявилися фатальними — через три місяці після лікування вона почала помічати випуклості на підборідді, стегнах та в області бюстгальтера. Ті зони, які вона хотіла зменшити, раптово збільшилися, набрякли та оніміли.

Лінда Євангеліста

«Мені подобалося бути на подіумі. Тепер я боюся зіткнутися з кимось, кого знаю. Я більше не можу так жити, ховаючись та стидаючись. Я просто не можу більше жити в цьому болі. Я нарешті хочу заговорити, — крізь сльози розповідає вона. — Я намагалася виправити це самостійно, сидячи на дієті та займаючись спортом, і думала, що роблю щось не так. Я дійшла до того, що взагалі не їла. Я думала, що втрачаю здоровий глузд».

Коли в червні 2016 року Лінда пішла до лікаря, їй було поставлено діагноз «парадоксальна жирова гіперплазія» (ЛАГ). Це рідкісний побічний ефект, яким страждають менше одного відсотка пацієнтів із CoolSculpting, коли процес заморожування викликає потовщення та збільшення ураженої жирової тканини.

Лінда Євангеліста

Євангеліста перенесла дві операції з ліпосакції, після яких була змушена носити компресійну білизну, пояси та пов’язку на підборідді протягом восьми тижнів, проте ЛАГ все одно повернулася.

«Не стало анітрохи краще, — говорить Лінда. — Випуклості — це виступи. І вони важкі. Якщо я ходитиму без пояса в сукні, у мене будуть натертості майже до крові. Тому що це не схоже на тертя м’якого жиру, це схоже на тертя твердого жиру. Я не думаю, що дизайнери захочуть одягати мене з оцим, що стирчить із мого тіла».

Лінда Євангеліста

Супермодель також додала, що не дивиться в дзеркало, адже відображення зовсім не схоже на неї. Зараз її історія — про шлях відновлення впевненості у собі та почуття власної гідності.

Текст: Аліса Єрмоленко


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв з буряка


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали