Колишня коханка Девіда Бекхема вперше прокоментувала їхній роман

І розповіла, що вона була не єдиною

46-річна нідерландська модель Ребека Лус вперше публічно прокоментувала свій роман з британським футболістом Девідом Бекхемом. Про це повідомляє Daily Mail. Після виходу документального фільму про життя зірки спорту в Мережі знову почали обговорювати роман Девіда з його помічницею Ребекою у той час, коли він жив у Мадриді у 2004 році. Після прем`єри Лус, чутки про роман з якою у стрічці згадали як причину страждань дружини футболіста, заявила, що Девіду варто взяти відповідальність за свої вчинки, адже Вікторія страждала саме через нього.

«Оце все "бідний я"… Йому треба взяти на себе відповідальність. Він може говорити все що завгодно. Я розумію, що йому потрібно зберегти імідж, але він виставляє себе жертвою, а мене — брехункою, ніби ці всі історії я вигадала. Він натякає, що це саме я змусила Вікторію страждати», — вважає колишня нідерландська модель.

Також Ребека розповіла, що вона була не єдиною, з ким футболіст зраджував дружині.

«У мене задзвонив телефон — це була Вікторія, яка не могла зв`язатися з Девідом. Я відповіла, що не знаю, де він, але вона попросила його знайти й не класти слухавку. Я піднялася по сходах і побачила перед дверима у спальню його охоронців. Сказала, що телефонує дружина, і Девід вийшов. За його спиною я побачила модель, яка лежала на ліжку. Це було так боляче! Я подумала тоді, що він дурень», — пригадала Лус.

Раніше цей період прокоментувала сама Вікторія.

«До Мадриду іноді здавалося, що ми проти всіх, але ми були разом, ми були пов’язані, ми були одне в одного. Але в період Іспанії у нас не було відчуття, що ми були одне з одним. І це сумно. Я навіть не можу сказати, як це було важко і як вплинуло на мене», — поділилася Вікторія.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Оспівування краси жіночого тіла в творчості Ненсі Дожаки


Читайте також
Популярні матеріали