5 нових серіалів Netflix, які виходять у жовтні

Найочікуваніші серіальні новинки місяця

Новий місяць — нова порція захопливих серіальних новинок від стримінгової платформи Netflix, яка не втомлюється демонструвати шалену продуктивність. Так, у жовтні ми побачимо хорор-серіал від режисера фільмів «Привиди будинку на пагорбі» та «Доктор Сон» Майка Фленаґана, заснований на однойменному оповіданні Едгара Алана По, документальний серіал про спортивний шлях Девіда Бекхема, загадковий серіал «Тіла» за мотивами однойменного детективного коміксу DC і не тільки. Які ще шоу від Netflix ми чекаємо з найбільшим нетерпінням цього місяця? Розповідаємо далі.

«Неон»

Трійко друзів, які мріють про сцену, залишають маленьке містечко у Флориді й прямують до Маямі за славою. На шляху до мрії — зробити революцію у жанрі регетону — на них чекають як суворі реалії спроб досягти успіху в музичній індустрії, так і маленькі перемоги, які дадуть сили рухатись далі.

«Бекхем»

4 жовтня на Netflix вийшов документальний серіал «Бекхем», присвячений десятиріччю закінчення спортивної кар`єри легендарного футболіста Девіда Бекхема. В шоу покажуть, з чого почався шлях Девіда у спорті, як розвивалися його стосунки з майбутньою дружиною Вікторією тощо. Ексклюзивною інформацією з глядачами поділяться Вікторія Бекхем, родичі, колеги та друзі футболіста. Режисером серіалу, що складається із чотирьох епізодів, виступив Фішер Стівенс («Палмер», «Врятувати планету»).

«Падіння дому Ашерів»

Новий хорор-серіал від режисера Майка Фленаґана («Привиди будинку на пагорбі», «Доктор Сон», «Опівнічна меса», «Привиди маєтку Блай») заснований на однойменному оповіданні Едгара Алана По. У центрі подій, що, на відміну від оповідання, відбуваються у наш час, — власники великої корумпованої фармацевтичної компанії, брат і сестра Родерік та Медлін Ашери. Здавалося б, у них є все, але за право втримати спадщину та компанію у власних руках їм доведеться боротися не лише з ворогами, а й з надприродними силами.

«Усе й зараз»

У центрі сюжету — 16-річна Мія Поланко у виконанні зірки цьогорічного фільму жахів «Поговори зі мною» Софі Вайлд, яка після кількох місяців лікування розладу харчової поведінки повертається до нормального життя. Намагаючись компенсувати все, що вона втратила за час перебування у лікарні, Мія складає список бажань із типовими підлітковими пригодами: піти на перше побачення, порушити закон, напитися тощо. Must-see для фанатів серіалів «Сексуальна освіта» та «Коли завмирає серце».

«Тіла»

Новий мінісеріал від Netflix, заснований на однойменному детективному коміксі DC. Чотири детективи знаходять у лондонському кварталі Вайтчепел тіло однієї й тієї ж жертви. Здавалося б, нічого дивного, однак всі вони живуть у чотирьох різних епохах. Намагаючись розплутати справу, кожен з них невдовзі починає усвідомлювати, що злочин є частиною змови, яка триває вже близько 150 років.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали