Київ під час війни: Макс Барських присвятив своєму місту пісню «Знайти себе»

Кліп знімали у самому серці сучасного Києва

Кожна пісня Макса Барських українською мовою знаходить свого слухача не лише в межах України, а й за кордоном. Це підтверджують перші концерти в рамках міжнародного туру Барських, розпочатого в Польщі, де тисячі глядачів, українців та поляків, співають в унісон усім знайомі хіти: «Буде весна», «Мамо, не плач», Dont Fuck With Ukraine, «Чекай мене», «Небо», «Римую» та інші. 

Макс Барських

У коментарях під публікаціями у соцмережах артиста шанувальники наголошують на його щирості та 100-відсотковому влученні в емоцію, передану в тій чи іншій композиції. Саме це і є чи не ключовим елементом успіху багатьох треків Барських.

«Я чітко розумію, про що співаю, тому що переживаю на власному досвіді всі ці рядки, перебуваючи в Україні чи за її межами в рамках благодійних концертів. Колись усі ці пісні стануть спогадами про те, що нас, українців, хвилювало під час війни: яким був наш дух, як ми втомлювались, як знаходили сили та віру жити далі», — коментує Макс Барських. 

Режисером відео до нової прем’єри став продюсер артиста Алан Бадоєв. У кліпі використовуються кадри з особистого архіву співака, відзняті на побутову камеру ще до початку війни. 

«Цю відеороботу ми присвятили Києву — незламній фортеці, яка вже майже півтора року є нездійсненною ціллю загарбників. Попри ракетні обстріли, блекаути, повітряні тривоги та нескінченні погрози це місто пульсує, його серце нестримно сповнене жагою до життя. І саме це життя ми намагалися підкреслити», — коментує роботу Алан Бадоєв.

Нагадаємо, що на честь синглу «Знайти себе» таку ж саму назву отримав і всеукраїнський тур Барських, який стартує вже 12 червня. Завдяки йому артист спробує допомогти своїм шанувальникам загоїти душевні рани й усвідомити власні прагнення та бажання.


Реклама

Популярні матеріали

8 фото з коронації Єлизавети II, які ви не бачили раніше


Скоро у кіно: 10 кінопрем'єр червня, на які ми чекаємо з нетерпінням...


Зірка «Надприродного» відвідав роботи з розмінування у...


Читайте також
Популярні матеріали