Кіану Рівз поділився інтимними подробицями стосунків з Александрою Грант

Відверто про особисте

Кіану Рівз доволі рідко говорить про особисте, проте все ж деколи робить винятки. Так, у новому інтерв`ю виданню People актор розповів про те, коли востаннє був по-справжньому щасливим.Також Рівз чи не вперше поділився деякими інтимними подробицями стосунків з 49-річною художницею Александрою Грант.

«Це було кілька днів тому з моєю коханою, коли ми були у ліжку. Ми відчували такий зв`язок! Ми посміхалися, реготали та хихотіли. Я почувався чудово. Це справді приємно — бути разом», — зізнався Рівз.

У ході розмови Рівз відповів на ще декілька особистих запитань. Зокрема, про те, коли він востаннє танцював.

«Останній раз я танцював на весіллі друга близько восьми місяців тому. Іноді я виходжу на сцену сам, а іноді мене треба вмовляти. Іноді це пісня, а іноді — людина. Я просто йду за відчуттями», — поділився актор.

Продовжуючи серію відвертих відповідей, Кіану також розповів про схід сонця, який запам`ятався йому за останній час найбільше:

«Востаннє я спостерігав схід сонця, коли нещодавно подорожував Японією. Я пережив чудовий джетлаг і побачив, як сходить сонце в Кіото. Це завжди круто. В такі моменти треба зупинитися і подумати: "Хіба ми не раді бути тут?"»


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали