Кіану Рівза переслідує фанат, який вважає себе його родичем

Актор звернувся до суду

Кіану Рівз хоче отримати захист від чоловіка, який, як стверджує актор, переслідує його, намагаючись довести, що вони родичі. Про це повідомляє TMZ.

Адвокат зірки «Матриці» Метью Розенгарт звернувся до суду у вівторок, вимагаючи від судді тимчасового обмежувального припису, щоб захистити Кіану та його дівчину Олександру Грант від 38-річного чоловіка на ім`я Браян Діксон, який переслідує їх протягом декількох місяців.

Згідно з новими юридичними документами, отриманими TMZ, Кіану найняв охоронну фірму для розслідування після того, як Діксон постійно проникав у будинок актора без дозволу.

Документи стверджують, що Діксон шість разів вдирався на приватну територію зірки Голлівуду в період з 5 листопада по 20 січня.

Відомо, що наразі суддя видав тимчасовий припис, яким забороняє чоловіку наближатися до актора і його супутниці ближче ніж на 92 метри.

У соціальних мережах сталкер стверджував, що нібито його справжнє ім`я Джаспер Кейт Рівз і що він є кровним родичем Кіану. Одного разу він навіть залишив біля будинку актора рюкзак з тестами ДНК.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали