Кейт Міддлтон уперше з’явилася на публічному заході після новин про рак

Принцеса Уельська також поділилася своїм станом

Кейт Міддлтон з’явилася на параді з нагоди винесення королівського прапора. Принцеса Уельська вперше відвідала публічний захід після оголошення новин про своє онкозахворювання. Про це повідомляє BBC.

Принцесу Уельську спочатку помітили в скляній державній кареті британських монархів. У публічному заході взяв участь і король Чарльз III, якому також діагностували рак. Як і Кейт Міддлтон, він з’явився перед натовпом у кареті. 

Пізніше представників британської королівської родини побачили на балконі Букінгемського палацу. Кейт Мідлтон була разом з дітьми та принцом Вільямом, а король Чарльз III — з дружиною Каміллою.

Напередодні принцеса Уельська оприлюднила повідомлення, що візьме участь у параді на честь короля. Кейт Міддлтон зазначила, що її лікування має прогрес, проте терапія триватиме ще кілька місяців.

«Я вчуся терпіння, насамперед перед невизначеністю. Приймаю кожен день таким, яким він є; прислухаюся до свого тіла і даю собі такий необхідний час на зцілення», — підкреслила вона.

Нагадаємо, наприкінці березня принцеса Уельська у відеозверненні повідомила, що в неї діагностували рак. Про свій стан Кейт дізналася після січневої операції на черевній порожнині — аналізи показали, що в неї онкозахворювання. Зараз принцеса Уельська проходить лікування. 

Раніше рак також діагностували в короля Чарльза III.


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


Повний нумерологічний Таро-прогноз на липень 2024 року


Читайте також
Популярні матеріали