Кеті Перрі присвятила публікацію поїздці Орландо Блума до України

Дуже зворушливо

Днями відомий актор і посол доброї волі ЮНІСЕФ Орландо Блум відвідав Україну. В рамках свого візиту зірка «Піратів Карибського моря» відвідала українських дітей в центрі «Спільно», побувала в Ірпені, який в перші дні повномасштабної війни стримував російські війська на шляху до столиці, та Демидові, а також зустрілася з президентом України Володимиром Зеленським. Враженнями від поїздки актор активно ділився у своєму Instagram-акаунті. Зокрема, Блум зазначив, що війна руйнує дитинство українських дітей, і розповів про запровадження нових ініціатив, які наблизять перемогу України та повернуть маленьким українцям щасливе дитинство.

Не менш активно своїми враженнями від поїздки актора в охоплену війною Україну ділилась і його дружина Кеті Перрі. Співачка залишала коментарі під публікаціями Блума, а пізніше присвятила візиту пост у власному Instagram-акаунті. Так, зірка поділилася з підписниками відео зустрічі її чоловіка з Володимиром Зеленським.

«Я так пишаюся роботою, яку ти робиш разом з ЮНІСЕФ, коханий. Ти герой і в реальному житті теж», — написала Кеті у публікації.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали