Зірка «Піратів Карибського моря» Орландо Блум приїхав в Україну

Розчулив прихильників

Зірка «Піратів Карибського моря» — посол доброї волі ЮНІСЕФ Орландо Блум приїхав в Україну, де зустрівся з дітьми. У своєму Instagram актор розповів, що прибув до країни вперше з 2016 року. Він й уявити не міг, що з часом війна так загостриться і торкнеться всієї країни. Однак попри все йому вдалося почути дитячий сміх у центрі «Спільно» — безпечному й теплому просторі для дітей.

«В українській мові "Спільно" означає "разом", і таких центрів тут понад 180. Той, що я відвідав сьогодні, побудований глибоко під землею в метро, щоб переконатися у безпеці дітей. На декілька годин щодня батьки мають можливість залишити тут своїх дітей і подарувати їм відчуття нормальності, можливість пограти в ігри і просто побути дітьми», — написав актор.

Блум також поділився фото з Наталією та Юрієм, які мають 9 дітей — 5 біологічних і 4 названих. Він розповів їхню історію та наголосив, що, на жаль, дедалі більше українських дітей стають сиротами через війну і їм буде важливо знайти такі турботливі сім’ї.

Останнім етапом візиту Орландо Блума стала зустріч із Володимиром Зеленським. Вони обговорили проєкти гуманітарної допомоги та питання відбудови, орієнтовані саме на потреби дітей.

Орландо Блум


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали