Ілон Маск опублікував відверте фото Ембер Герд в образі для їхніх рольових ігор

Світлина з особистих архівів

Засновник SpaceX та Tesla Ілон Маск опублікував у своїй соцмережі X (колишній Twitter) архівну фотографію Ембер Герд в образі героїні комп`ютерної гри Overwatch Мерсі. На світлині акторка позує в корсетній мінісукні, а на її ногах можна побачити портупеї. Завершили образ крила, завдяки яким Ембер була максимально схожою на персонажа гри.

«Вона одяглася як Мерсі. Це було надзвичайно», — написав Маск у ще одному твіті.

Раніше про це перевтілення акторки для її бойфренда-мільярдера писав у біографії Маска письменник Волтер Айзексон. За його словами, Герд вирішила перевтілитися в цього персонажа після того, як Маск зазначив, що вона схожа на Мерсі.

«Вона витратила два місяці на розробку та замовлення костюма з ніг до голови, щоб зробити для нього косплей», — писав біограф.

Нагадаємо, роман Ілона Маска та Ембер Герд розпочався після гучного розлучення акторки з Джонні Деппом, хоча сам голлівудський секс-символ звинувачував ексдружину в тому, що вона почала зраджувати його з мільярдером вже за місяць після їхнього весілля. Підприємець та акторка зустрічалися протягом року, у 2018-му вони завершили свої стосунки. У своїй біографії Маск назвав стосунки з Герд «жорстокими», а його брат Кімбал схарактеризував акторку як «токсичну» і «жахливу», додавши, що Ілон постійно закохується в людей, які «красиві, але мають дуже темну сторону».


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали