«Я буквально ходила в сльозах». Перша дружина Джонні Деппа висловилася про його розлучення з Ембер Герд

Хоче помститися Ембер

Скандальне розлучення з Ембер Герд докорінно змінило життя Джонні Деппа, актор переживав дійсно складний період, який зачепив і його знайомих. Про це на подкасті Popcorned Planet розповіла перша дружина Деппа візажистка Лорі Енн Еллісон. За її словами, що згодом були опубліковані в Daily Mail, на перший погляд Герд здавалася досить милою.

Джонні Депп і Ембер Херд

«Я зустрічала її раніше, я була на вечірках у нього вдома. Вона здавалася дуже милою, вона була чудовою. Але час минав, і я часом чула про неї — про ту, чиє ім’я я не називатиму. Джонні не здавався дуже щасливим увесь той час. Але я не бачила його часто, тому не можу точно сказати», — поділилася Лорі.

Перша дружина актора не оминула увагою і сам судовий процес та згадала Ісаака Баруха, одного з найближчих друзів Джонні, який свідчив на його користь у суді.

«Іноді я дзвонила Ісааку і запитувала: “Що відбувається, він у порядку?” І він сказав: “Не хвилюйся, ми виграємо”, і я клала слухавку й буквально ходила у сльозах, бо боялася за нього».

Джонні Депп і Лорі Енн Еллісон

Лорі Енн Еллісон

Після процесу Джонні Депп обрав жити подалі від голлівудської метушні: він майже не дає інтерв’ю та навіть переїхав до англійського села. Лорі також нечасто з’являється у публічному просторі, однак вона відчувала потребу щиро висловитися.

«На мене найбільше вплинуло те, що він сказав у суді. Я, ймовірно, кілька разів зламалася, тому що мені було дуже боляче за нього».

Колишня Джонні також додала, що хотіла б провчити Ембер за те, що вона зробила.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали