Експертка з мови тіла розповіла, що насправді відчував принц Гаррі на похороні Єлизавети ІІ

Надзвичайна хвиля емоцій

Цього тижня у Лондоні відбулося прощання з королевою Великої Британії Єлизаветою ІІ. На державний похорон прибули принц Гаррі та Меган Маркл, які у 2020 році залишили королівську сім’ю. Вони миттєво прикували до себе увагу журналістів і фотографів, а в Мережі бурхливо обговорюють, як можуть змінитися стосунки скандальної пари з королем Чарльзом ІІІ, принцом Вільямом і Кейт Міддлтон. Експертка з мови тіла Джуді Джеймс розповіла, що насправді відчував герцог Сассекський на похороні своєї бабусі. Її слова передає видання Mirror.

Похорон Єлизавети ІІ

За словами експертки, принц Гаррі озирався на свого брата — принца Вільяма, з яким він колись мав теплі стосунки, але тепер між ними ворожнеча. Його обличчя виражало смуток і жаль. Гаррі було важко. Він ледве стримував сльози, коли розплакалася навіть його дружина Меган.

«Під час служби він витирав сльози, а також багато озирався. Помітні принаймні два моменти, коли його погляд був спрямований на Вільяма», — розповіла Джуді.

Похорон Єлизавети ІІ

Після завершення служби брати приготувалися йти за труною. Цей момент став для принца Гаррі найбільш емоційним.

«Гаррі спостерігав, як брат, з яким він колись був такий близький, племінник, з яким він любив грати, і невістка, яку він вважав своєю рідною сестрою, вишикувалися перед ним, жодного разу не поглянувши йому в очі. Його обличчя, здавалося, застигло у виразі сильного горя, і його губи втягнулися».

Джуді Джеймс припускає, що тієї миті принц Гаррі шкодував, що покинув королівську сім’ю.

Нагадаємо, що Чарльз ІІІ планує позбавити принца Гаррі головного привілею.


Реклама

Популярные материалы

У Sakebar by Nobu відбудеться чайна церемонія до Дня святого...


Найбільш трендові окуляри 2023 року


Куди звертатися, якщо ви пережили сексуальне насилля


Читайте також
Популярні матеріали