Меган Маркл не змогла стримати сльози на похороні Єлизавети ІІ

Емоційний момент

8 вересня світ утратив королеву, яка очолювала британську монархію протягом 70 років, а члени королівської сім’ї — кохану маму, бабусю та прабабусю. Учора, 19 вересня, у Великій Британії поховали Єлизавету ІІ. На церемонію відспівування до Вестмінстерського абатства прибула вся монарша родина.

Похорон королеви Єлизавети

Дружина принца Гаррі, Меган Маркл, відома своїми сварками із сім’єю чоловіка та скандальними витівками, також з’явилася на прощанні з Єлизаветою ІІ. Герцогиня Сассекська приїхала до абатства окремо від принца Гаррі, який брав участь у ході за труною королеви разом зі своїм братом Вільямом, батьком Чарльзом та іншими членами родини.

Для скорботного заходу Меган Маркл обрала сукню від Stella McCartney. Відзначимо, що таку саму сукню, але синього кольору, герцогиня одягала у 2018 році на урочистості з нагоди 92-річчя Єлизавети ІІ. Меган доповнила образ капелюхом, а також сережками з перлів і діамантів, які їй подарувала королева.

Меган Маркл

Під час служби Маркл не змогла стримати сльози. Це потрапило в об’єктиви британських фотографів і викликало бурхливе обговорення в Мережі.

Нагадаємо, що ми зібрали головні новини королівської сім’ї за останній тиждень.


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали