Чарльз ІІІ позбавить принців Гаррі та Ендрю головного королівського привілею

Нові правила нового короля

Король Чарльз ІІІ, який планував модернізувати монархію, почав наводити лад у Букінгемському палаці, щойно зійшов на престол. Видання Page Six з посиланням на The Daily Telegraph повідомляє, що перші зміни торкнуться непрацюючих членів королівської сім’ї: принца Гаррі, принца Ендрю та принцеси Беатріс.

Британська королівська сім`я

За інформацією ЗМІ, новопроголошений монарх Великої Британії планує внести зміни до закону про те, хто може замінити його, якщо він буде недієздатний.

«Цей крок призведе до того, що герцог Йоркський, герцог Сассекський і принцеса Беатріс будуть звільнені від своїх обов’язків офіційних заступників суверена», — пояснює The Daily Telegraph.

Відповідно до Закону про регентство від 1937 року подружжя монарха і четверо дорослих у черзі на престол можуть бути покликані як державні радники з офіційних справ.

Британська королівська сім`я

За життя Єлизавети ІІ ці ролі виконували принц Чарльз, принц Вільям, принц Гаррі, принц Ендрю і принц Філіп до 2021 року. Повідомляється, що на Букінгемський палац здійснювався тиск із вимогою усунути принца Гаррі та принца Ендрю від їхніх ролей, оскільки вони більше не є працюючими членами королівської родини.

«Король усвідомлює проблему наявності трьох непрацюючих членів королівської сім’ї, які можуть зайняти його місце, якщо він перебуватиме за кордоном або буде недієздатний».

Чарльз ІІІ «змінить закон, як тільки зможе», і, ймовірно, підніме на ці посади свою сестру, принцесу Анну, і молодшого брата, принца Едварда.

Нагадаємо, що «таємний» син Чарльза ІІІ та Камілли вимагає довести їхній родинний зв’язок.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали