Дженніфер Еністон розповіла про останні години життя Меттью Перрі

Друзі говорили за декілька годин до трагедії

Меттью Перрі перед своєю передчасною смертю почувався цілком добре і зовсім не був схожим на людину, близьку до свого кінця. Про це Дженніфер Еністон розповіла Variety у своєму першому інтерв’ю після смерті її колеги по серіалу «Друзі». Актриса висловила сподівання, що Перрі «запам’ятають таким, яким би він хотів, щоб його пам’ятали» — доброю людиною, яка допомагала іншим. Дженніфер Еністон зізналася, що говорила з Меттью Перрі за декілька годин до його смерті.

Дженніфер Еністон і Меттью Перрі під час знімань серіалу «Друзі»

«Він був щасливий. Він був здоровий. Він кинув палити і набирав форму. Він був щасливий — це все, що я знаю», — сказала Дженніфер Еністон крізь сльози. Колега актриси по серіалу «Ранкове шоу» Різ Візерспун тримала її за руку, коли вона витирала сльози. «Я переписувалася з ним того ранку. Кумедний Меттью... Йому було не боляче. Він не боровся з залежностями. Він був щасливий».

Актриса продовжила: «Я хочу, щоб люди знали, що він був у порядку, він одужував. Він був на шляху до цього. Він так багато працював над собою. Йому справді довелося нелегко. Ох, він так нас смішив».


Дженніфер Еністон і Меттью Перрі у Нью-Йорку, 1995 рік

Меттью Перрі, відомий глядачам завдяки ролі Чендлера Бінга в серіалі «Друзі», помер 28 жовтня на 55-му році свого життя. Тіло актора виявили в джакузі його власного будинку. Причиною смерті стала зупинка серця. Ще під час зйомок серіалу у Меттью почалися проблеми із вживанням заборонених речовин. Він таємно боровся з наркотичною залежністю, однак довго приховувати це не вдалося. У своїй книзі «Друзі, кохані і одна велика жахлива річ», яку Перрі випустив 2022 року, він подякував своїм колегам по серіалу (Дженніфер Еністон, Девіду Швіммеру, Кортні Кокс, Лізі Кудроу, Метту Леблану) за підтримку в той складний період. До речі, ці мемуари після смерті актора різко зросли у продажах і стали найбільш продаваною книгою на Amazon — навіть обійшли книжку Брітні Спірс «Жінка в мені».


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали