Український стартап відтворить голос Едіт Піаф для біографічного фільму про співачку

Для цього використають штучний інтелект 

Warner Music Entertainment використає технологію штучного інтелекту, щоб відтворити голос та зовнішність Едіт Піаф для анімаційного біографічного фільму про французьку співачку. Про це повідомила компанія Warner Music Group. За відтворення голосу Едіт Піаф відповідає українська компанія Respeecher, пише видання Music Business Worldwide.

«Анімація запропонує сучасний погляд на історію Едіт, а включення архівних кадрів, сценічних і телевізійних виступів, особистих знімань та телеінтерв`ю дасть глядачам можливість зануритися у значущі моменти життя Піаф», — розповіли у WMG.

Компанія уклала договір з нащадками Едіт Піаф, щоб використати сотні звукових записів та відео співачки. Штучний інтелект навчили відтворювати голос виконавиці та вже спробували для озвучки. Зокрема, використали записи її найвідоміших пісень — La Vie en rose та Non, je ne regrette rien.

Warner Music Group працюватиме над фільмом разом з продюсерською компанією Seriously Happy. Вони створять повнометражний фільм «Едіт» про життя французької співачки. Поки що стрічка перебуває на стадії підтвердження концепції.

Зауважимо, фільм про Едіт Піаф створюватимуть на основі ідеї режисерки французьких документальних фільмів Жюлі Вейль. Вона також долучилася до написання сценарію. Події стрічки розгортатимуться в період з 1920-х до 1960-х років. Локаціями фільму стали Париж та Нью-Йорк. Голос Едіт Піаф розповідатиме не лише про успіх співачки, а й про невідомі аспекти її життя.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали