Не лише ChatGPT: 7 нейромереж, які полегшать вам життя

Для підвищення вашої ефективності

Work smarter, not harder (працюй розумніше, не сильніше) — так звучить кредо сучасної ефективної людини. Розповсюдження штучного інтелекту дійсно викликає дискусії щодо професій, які він може замінити та, як наслідок, знищити. Однак ми тут не для того, аби сперечатися про етичну чи економічну складову питання, адже вже сьогодні ви можете почати використовувати штучний інтелект для оптимізації своєї роботи.

Звісно, складно знайти того, хто б сьогодні не знав про ChatGPT. Однак це далеко не єдиний інструмент, який може значно полегшити ваше життя. Штучний інтелект шукає необхідну вам інформацію, пише email і пости для соціальних мереж, монтує відео, обробляє фотографії та робить багато іншого.

Сьогодні ми зібрали для вас 7 нейромереж, які зекономлять вам час, зусилля, гроші та нервові клітини.

Bard AI

Bard AI

Чатбот від Google не лише з легкістю знайде всю необхідну вам інформацію, а й експортує результат пошуку в Gmail або Google Docs. Окрім цього, він вміє аналізувати посилання, які ви йому надсилаєте.

Просунуті користувачі інструментів штучного інтелекту вважають, що з ним можна забути про всі інші нейромережі.

Copy.AI

Copy.AI

Це інноваційна платформа для створення тексту, яка дозволяє користувачам створювати високоякісний контент за допомогою штучного інтелекту. Ця платформа допомагає вам зекономити час та зусилля, які ви зазвичай витрачаєте на написання текстів вручну.

Copy.AI дозволяє вам створювати текст швидко та ефективно, що збільшує вашу продуктивність і дозволяє вам зосередитися на інших завданнях. До речі, саме він щойно розповів вам про себе!

Bigjpg

Bigjpg

Нейромережа для покращення якості зображення у 16 разів (безплатно — у 4 рази) та прибирання зайвих шумів. Усього за хвилину з фото, що важить 117 KB, можна отримати 302 KB.

Midjourney

Midjourney

Цікаво, хто ж автор ілюстрацій до цього матеріалу? Це нейромережа Midjourney, яка наразі перебуває на стадії бета-тестування. Кожен охочий може створити малюнок, детально описавши його штучному інтелекту.

Captions

Captions

Відтепер нейромережа працює не лише з текстом і зображеннями, а й із відео. Додаток Captions може повністю монтувати за вас: він нарізає кадри, пише субтитри та навіть спрямовує ваш погляд в об’єктив.

GNOD

GNOD

Інструмент штучного інтелекту для організації вашого дозвілля. Він порадить вам фільми, музику, книги та мистецтво за вашим смаком. Наприклад, прихильникам комедійної мелодрами «Красуня» варто переглянути «Як позбутися хлопця за 10 днів», «Реальне кохання», «Брудні танці», «Щоденник Бріджит Джонс» та ще 13 кінокартин.

Vondy AI

Vondy AI

Єдиний небезплатний інструмент у нашій добірці, який може робити буквально все: писати листи й будь-які тексти, виправляти лінгвістичні помилки, вигадувати жарти, генерувати ключові слова, складати вірші — а також буде вашим travel-гідом, персональним тренером, нутриціологом, мотиваційним коучем, маркетологом, менеджером, репетитором тощо.


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали