Батько Ніколи Пельтц назвав її весілля «поганим шоу» та почав судову справу

Проблеми виникли одразу

Американському мільярдеру Нельсону Пельтцу одразу не сподобалася концепція весілля його доньки Ніколи та її коханого Брукліна Бекхема, а згодом це призвело до 188-сторінкової судової справи.

Нікола Пельтц і Бруклін Бекхем

Зіркове «весілля мрії» Ніколи та Брукліна, на яке було витрачено мільйони фунтів стерлінгів та яке висвітлювали всі світові ЗМІ, за лаштунками було справжнім хаосом. Навіть батько нареченої називав його «поганим шоу». Нельсон Пельтц подав позов до суду на організаторок весілля Ніколь Брагін та Аріанну Ґріхалбу з вимогою повернути депозит у розмірі 132 тисяч фунтів стерлінгів. Про це повідомляє видання Daily Mail.

Нікола Пельтц і Бруклін Бекхем

Батько нареченої стверджує, що відповідальних звільнили за лічені тижні до зіркового весілля через «численні помилки». Ніколь та Аріанна не захотіли повертати депозит і відповіли Пельтцу зустрічним позовом, назвавши його «мільярдером-хуліганом». Вони також подали до суду на Ніколу Пельтц-Бекхем, її матір Клаудію та весільного дизайнера Ріші Пателя з вимогою відшкодувати збитки у розмірі 41 тисячі фунтів.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали