«Це було дуже незручно», — Бруклін Бекхем розповів, як зробив пропозицію Ніколі Пельтц

Вино та сльози

Син Вікторії та Девіда Бекхемів вирішив відволіктися від активної підготовки до розкішного весілля та поділитися з прихильниками незручною історією про те, як зробив пропозицію своїй коханій Ніколі Пельтц. Бруклін розповів Джеймсу Кордену на «Пізньому шоу», що намагався бути романтичним, проте ледь усе не зіпсував, коли дарував Ніколі її улюблене вино.

Нікола Пельтц і Бруклін Бекхем

«Я не міг відкрити вино, мені було дуже ніяково, — сказав він. — За 10 хвилин я нарешті відкоркував пляшку та налив їй келих, а потім встав на одне коліно. Вона не розуміла, що я роблю».

Ведучий Джеймс пожартував, що Нікола мала б здогадатися, що має статися після того, як Бруклін прикрасив альтанку квітами та свічками, перш ніж подати вино та ікру. Однак Бекхем відповів, що «весь час так ставиться до Ніколи».

Нікола Пельтц і Бруклін Бекхем

«Я встав на одне коліно та почав говорити, як сильно я її кохаю, і це тривало майже п’ять хвилин, а потім я взяв обручку та спитав: "Ти вийдеш за мене? Я хочу бути з тобою до кінця свого життя". І вона почала плакати, не відповівши на мою пропозицію. Це зробило очікування ще більш нервовим».

Бруклін також розповів, що майбутня дружина надихнула його на декілька татуювань. 

Нікола Пельтц і Бруклін Бекхем

Нагадаємо, раніше стало відомо, що друзі закоханих готують їм грандіозний сюрприз — ексклюзивну подорож у космос на медовий місяць.

Текст: Аліса Єрмоленко


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали