Барбра Стрейзанд випустила мемуари

Усе, що ви хотіли знати про зірку

Учора, 7 листопада, доступними для покупки стали мемуари відомої на весь світ співачки та акторки, володарки премій «Оскар», «Еммі», «Золотий глобус» і «Ґреммі» Барбри Стрейзанд. У книзі, що отримала назву «Мене звати Барбра», зірка музики й кіно розповіла про свій шлях до слави, особисте життя, «ефект Стрейзанд», згадала про страх сцени та свої легендарні стрілки.

Барбра Стрейзанд

«"Мене звати Барбра" наповнена разючою чесністю, аналізом фільмів, в яких знімалася акторка, енциклопедичними відомостями про сценічне вбрання та відступами. Зокрема, тут є коротка історія про те, як Барбра любить ходити до стоматолога», — сказано у виданні Vanity Fair, що отримало можливість першим погортати книгу.

Барбра зазначала, що не хотіла торкатися теми особистого життя та розповідати про своїх відомих бойфрендів, зокрема про Дона Джонсона, Раяна О’Ніла, Джона Пітерса та Пʼєра Трюдо, а також про чоловіків — Елліотта Гулдома та Джеймса Броліна. Однак редактор усе ж змусив її зробити це.

«Послухайте, я не хотіла ні про кого з них писати… Мій редактор сказав: "Тобі потрібно залишити трохи крові на сторінках"».

Барбра Стрейзанд


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали