15 цитат Барбри Стрейзанд, які надихають

Про вік, секс і любов до себе

24 квітня 1942 року народилася Барбра Стрейзанд, американська співачка та акторка, володарка двох «Оскарів», а також премій «Еммі», «Греммі» та «Золотий глобус». У 81-й день народження легенди згадуємо її найкращі цитати про життя, вік і любов до себе.

«Я приїхала до Голлівуду, не змінивши форму носа, не вставивши нових зубів та не змінивши імені. І я вдячна собі за це».

«Ніхто не має права вказувати людям, кого їм любити».

«Думки про те, що наближається критичний вік — 40, 50, 60 років (у всіх по-різному), доводять людей до депресії. Яка різниця, скільки тобі років? Ти прокинувся вранці, і це вже радість. За кожен прожитий день треба дякувати Богові. Якщо ти боїшся днів народження, навіщо тоді взагалі жити?»

«Я просто не хочу, щоб мені заважали мої власні обмеження».

«Чому чоловікам дозволено бути одержимими своєю роботою, а жінкам дозволено бути одержимими лише чоловіками?»

«Я вірю в кохання, хіть, секс та романтику. Я не хочу, щоб усе складалося в якесь ідеальне рівняння. Я хочу безладу та хаосу. Я хочу, щоб хтось божеволів від мене. Я хочу відчувати пристрасть, жар, піт та безумство. Я хочу валентинок, купідонів та іншої нісенітниці. Я ХОЧУ ВСЬОГО ЦЬОГО».

«Я керуюсь інстинктами. Мене не цікавить досвід».

«Досконалість повинна містити в собі невелику ваду. Тому що все ідеальне — неживе і нудне».

«Є частина вас, яка завжди залишається дитиною, незалежно від того, наскільки ви подорослішали, наскільки досвідчені або втомилися».

«Людина цікава тільки в тому випадку, коли вона в ладу із собою. Я зрозуміла, що треба вірити собі, бути тим, ким ти є, і робити те, що ти маєш робити. Так, як тобі це треба робити».

«Я не дивна, просто відрізняюся від людей, які нічим не відрізняються».

«Життя надто коротке, тому починайте з десерту».

«Вдома я ходжу в одному і тому ж, мене зовсім не цікавлять коштовності, я не ношу штани, які стягують талію. Я люблю, щоб мені було комфортно. Є набагато важливіші речі, ніж зовнішня складова».

«Диктатори моди теж іноді помиляються, але завжди знайдуться мільйони жінок, які охоче за це заплатять».

«Не родись красивою, і ти досягнеш успіху. Нікого не люби, і ти подобатимешся всім. Посилай до біса весь світ, і тобою захоплюватимуться, тебе копіюватимуть».


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали