2 тижні після розлучення: Джейсон Момоа живе в трейлері

Актора майже не впізнати

Нещодавно Джейсон Момоа, відомий ролями Аквамена в однойменному кінофільмі та Кхала Дрого в серіалі «Гра Престолів», оголосив про розлучення зі своєю дружиною Лізою Боне після 16 років разом. 

Причину розлучення Джейсон і Ліза не оголошували, проте близькі до пари інсайдери відмічають, що їхній шлюб не витримав випробування відстанню: Джейсон повністю віддався кар’єрі, яка знову розквітла після тривалого затишшя, а Ліза не була готова супроводжувати чоловіка в його поїздках іншими містами. 

Джейсон Момоа та Ліза Боне

Зараз Аквамен переїхав до трейлера, який припаркував у свого друга в містечку Топанга, що за 33 кілометри від Лос-Анджелесу. Фото актора біля фургона опублікували репортери The Sun, і прихильники одразу впізнали у ньому трейлер Ford класу «люкс» за 750 тисяч доларів.

Однак набагато більше за дім на колесах фанатів Джейсона схвилював зовнішній вигляд актора — його майже не впізнати: розірвана футболка, патлате волосся та борода.

Нагадаємо, що Джейсон Момоа та Ліза Боне виховують двох дітей: 14-річну Лолу та 13-річного Накоа-Вольфа. В офіційному оголошенні про розлучення ексзакохані пообіцяли залишитися відданими батьками.

Текст: Аліса Єрмоленко


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали