Робити те, що вмієш найкраще, аби допомогти своїй країні: історії життя й боротьби українських волонтерів

Про допомогу ЗСУ, ТрО, лікарням, переселенцям, людям, які мешкають на тимчасово окупованих територіях, та всім, хто цього потребує

З першого дня повномасштабного вторгнення мільйони українців об’єдналися та стали на захист своєї країни. Поряд зі страшними історіями про нелюдські злочини окупантів, життя під постійними обстрілами та ночі у холодних підвалах почали з’являтися свідчення про неймовірний героїзм, самовіддану боротьбу та добро на війні.

Як живуть волонтери під час війни в Україні

Вагомий внесок у перемогу України роблять волонтери, які щодня допомагають тим, хто цього потребує. В День волонтера згадуємо історії, які нас вразили, зі спеціальної рубрики ELLE.UA.

Історія Артура Середи із Запоріжжя: «Коли я вперше прийшов до переселенців з Маріуполя, щоб передати їм заспокійливе, було дуже тяжко»

Історія Валерії Татарчук, засновниці благодійного фонду «Твоя Опора»: «Важко зараз підрахувати кількість людей, яким ми допомогли за останні чотири місяці. Але це точно кілька тисяч українців»

Історія Марії Кузьменко з тимчасово окупованого Херсону: «У мене є знайомі волонтери, які сиділи у підвалах з перебитими носами, руками, ребрами»

Історія Олени Лук’янчук: «За кілька десятків метрів від мене снаряд влучив у сусідній будинок»

Історія Lida Lee про волонтерський штаб у Вінниці: «За місяць нам вдалося відшити і надіслати понад 740 жилетів та 100 підсумків для магазинів»

Історія Анни Гольцберг: «За час війни ми почули дуже багато історій, про це можна написати цілу книгу»

Історія Вікторії Родько: «Я зрозуміла, що врятувала цим людям життя. І відчула, що треба робити ще більше»

Історія журналістки Анни Лодигіної: «Я зробила один-єдиний пост. Це був крик відчаю. Мабуть, тому це спрацювало»

Історія Дмитра Борисова: «Я звик легко втрачати все матеріальне. Це все можна відновити, бо, поки я живий, ніхто не забере мої навички, знання, ідеї, мрії»

Історія співачки Shadu: «Сьогодні не можна без волонтерства: хтось вивозить під обстрілами цивільних людей, хтось привозить ліки, допомагає стареньким, а хтось рятує тварин»

Історія Олени Кривенко, голови благодійного фонду «Коло»: «Ми обговорювали можливі благодійні лоти: від колекційних Ferrari до картини Пікассо»

Історія Олександра Шуляка та Ольги Бродської: «Приїхав до Ірпеня, тільки відкрив багажник, як почалися прильоти. Військові сказали, що то були кластерні бомби»


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали