Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

8 відомих зірок з українським корінням

Ми можемо ними пишатися!

1. Дар’я Вербова

Одна з головних моделей сучасності, обличчя LancÔme, народилася у польському місті Кракові у родині українських емігрантів. Сім’я переїхала з Польщі до Канади, коли Дар’ї було три роки, але модель стверджує, що Вербови дуже бережуть своє коріння: відзначають українські свята, готують традиційну їжу. Сама Дарина трохи розмовляє українською — з акцентом, звісно, проте розмовляє.

Читайте також: 5 українських моделей, імена яких у всіх на слуху

2. Мілла Йовович

Модель, актриса, співачка та просто п’ятий елемент, Міліца Богданівна Йовович народилася та прожила перші п’ять років  у Києві. Її батьки — російська актриса та сербський лікар. Себе Мілла ідентифікує як українсько-сербсько-російську американку, заявляючи: «Я українська дівчина, тож вмію багато працювати». Події на Майдані Мілла прийняла близько до серця: у своєму офіційному фейсбук-акаунті Йовович неодноразово наголошувала, що не має інтересу до політики, але зробить усе, що в її силах, щоб допомогти безневинним людям, дітям і старим, а також пораненим співвітчизникам. Мілла координувала збір грошей та інформації щодо постраждалих.

Читайте також:

Мілла Йовович на обкладинці ELLE Ukraine

Інтерв’ю: Мілла Йовович

5 секретів краси Мілли Йовович

3. Міла Куніс

Мілена Марківна Куніс родом із Чернівців. Україно-єврейська родина Міли емігрувала до Лос-Анджелесу, коли майбутній актрисі було сім років. Мілена пішла до школи, не знаючи жодного слова англійською (і досі, до речі, непогано говорить російською, що й продемонструвала кілька років тому на московській прем’єрі свого фільму «Секс по дружбі»). Нинішня зірка Голлівуду та наречена Ештона Кутчера цінує й українське, й єврейське коріння.

Читайте також: Найкращі цитати Мілі Куніс

4. Девід Духовни

Нещодавно Девід написав у Твіттері, що «виріс, вважаючи себе російським, а виявився українцем — ну що ж, ніколи не пізно змінюватися». Інтернет-спільнота відреагувала бурхливо, хоча у цій фразі явно є елемент сарказму: батько артиста, польський єврей, походить зі Львова, це завжди було відомо, і, власне, українське походження навряд чи стало новиною для Духовни.

Читайте також: Девід Духовни знову неодружений

5. Ольга Куриленко

Уродженка Бердянська Ольга Куриленко порівняно недавно полишила батьківщину: у 13 років вона переїхала до Москви, а в 16 — до Парижу, підписавши контракт із модельною агенцією. Куриленко люблять і в Росії, і в Україні — після того, як Ольга прославилася роллю в «Кванті милосердя», тодішній мер Бердянська навіть збирався назвати вулицю на її честь. Але, здається, такі плани зійшли нанівець.

Читайте також: Дівчина Бонда — культові образи супутниць шпигуна

6. Сніжана Онопка

Українська модель народилася у Сєвєродонецьку та переїхала до Києва, коли їй було 15. Слава прийшла до неї досить пізно за модельними мірками, майже у 18 років, але дівчина швидко стала однією з найпомітніших моделей світу та переїхала до Нью-Йорка. Восени 2011 року Сніжана вийшла заміж, зробивши дуже патріотичний вибір і пов’язавши своє життя не з європейським багатим спадкоємцем, як це заведено у багатьох її колег, а з донецьким бізнесменом — і майже пішла з подіуму. Крім обручки, вона носить на пальці татуювання з ім’ям чоловіка і словом love.

Читайте також: Сніжана Онопка у рекламній кампанії Sanahunt

Лідер веселого циганського гурту Gogol Bordello, названий при народженні Євгеном Ніколаєвим, народився у Боярці Київської області. Після Чорнобильської аварії родина Євгена переїхала до Західної України, потім сім років поневірялася Східною Європою і, зрештою, осіла в американському Вермонті. Звісно, Gogol Bordello теж не залишилися осторонь від українських подій — у своєму зимовому гастрольному турі Євген виступав з українським прапором на шиї, а в соціальних мережах регулярно публікував фотографії з Майдану.

Читайте також: Їхня думка: українські професіонали світу моди про події на Майдані

Оскарівська номінантка Віра Фарміга, яка прославилася фільмом «Мені б у небо», — дочка українських емігрантів. Любов та Михайло Фарміги переїхали до Нью-Джерсі ще до народження Віри (всього у сім’ї семеро дітей — одна із сестер Віри, Таїсія, теж актриса), але виховувалася Віра в українських традиціях: удома говорили українською, а майбутня артистка ходила до української школи. Уроки не минули даремно: Фарміга пишається своїм українським походженням, стежить за подіями в Україні та пише у своєму Твіттері «Ще не вмерла Україна».

Читайте також: Жовто-блакитні — новий тренд street style

 


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали