ТЕКСТ: КАТЕРИНА РУДЕНКО: «В ЦІЛОМУ ЦИФРОВІ...

КЛУБ ПУТЕШЕСТВЕННИКОВ: МИШЕЛЬ АНДРАДЕ В...

TV, ЩО ПАСУЄ ВАШОМУ СТИЛЮ ЖИТТЯ! ІДЕАЛЬНИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН: ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В КИЕВЕ, ИЮЛЬ 2021

6 правил поведінки, які знадобляться при зустрічі з королівською особою

Збираємося в гості до королеви

Зустріч із королівською особою потребує особливого приготування. Правильний одяг, вміння робити реверанс, доречна манера спілкування… Ми зібрали 6 правил поведінки, які варто засвоїти, якщо збираєтеся на зустріч з королевою.

Правило 1. Будьте пунктуальними. За правилами, королева всюди повинна бути останньою, хто приїжджає на подію. Тому уважно стежте за часом і будьте пунктуальними.

Правило 2. Стежте за своїми словами. Існують фрази, яких варто уникати у присутності королівської особи. Наприклад, слова «ванна» і «туалет». Краще вживати слово «вбиральня». До того ж ніколи не варто звертатися до королеви, називаючи ім’я. Якщо бажаєте поспілкуватися з нею, скажіть «Ваша Величносте» або «Ваша Королівська Величність», а потім вживайте слово «мем».

Правило 3. Одягайтеся стримано. І консервативно. Дрес-код у присутності королеви стосується навіть журналістів, тому завжди його дотримуйтеся. Якщо рекомендацій у запрошенні не було, обирайте строгий і мінімалістичний одяг.

Правило 4. Ставтеся з повагою до охорони. Звісно, королівських осіб ретельно охороняють. І з охороною краще не жартувати, адже вона виконує важливе завдання.

Правило 5. Поважайте королеву. Ніколи не починайте діалог першими, а також не сідайте, коли королева стоїть. Якщо опинилися в одній кімнаті із Єлизаветою, вставайте, коли вона встає.

Правило 6. Ніколи не залишайте подію раніше королеви. Ви не можете просто завітати на захід, побачити королеву і піти, коли заманеться. Гості повинні залишатися на місці, поки там є королівська особа. Члени родини дадуть знати, коли можна роз’їжджатися по домівкам.

Текст: Дарья Андрийчук
 

 

 

Реклама

Як знімати супервідео на смартфон: відчуй себе справжнім режисером! Частина 3

TV, що пасує вашому стилю життя! Ідеальний телевізор за версією редакціі

Текст: Катерина Руденко: «В цілому цифрові технології націлені, щоб поліпшити наше життя»

«Мне физически больно видеть женщину, которая превратила себя в жертву моды и выглядит смешно и странно», — Ив Сен-Лоран

7 багатих зірок, які живуть дуже скромно

10 самых дорогих помолвочных колец звезд