РАЙ НА ЗЕМЛЕ: 5 ПРИЧИН ПОСЕТИТЬ НОВЫЙ ЭКО-КУРОРТ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

АНЯ ТЕЙЛОР-ДЖОЙ НА СЪЕМКАХ НОВОЙ РЕКЛАМНОЙ...

ГОТОВИМСЯ К ЛЕТУ: ПРОСТЫЕ ПРИВЫЧКИ ДЛЯ СТРОЙНОЙ...

ЯКИЙ ВИГЛЯД ЗАРАЗ МАЮТЬ КУЛЬТОВІ КІНОПАРИ...

6 правил поведінки, які знадобляться при зустрічі з королівською особою

Збираємося в гості до королеви

Зустріч із королівською особою потребує особливого приготування. Правильний одяг, вміння робити реверанс, доречна манера спілкування… Ми зібрали 6 правил поведінки, які варто засвоїти, якщо збираєтеся на зустріч з королевою.

Правило 1. Будьте пунктуальними. За правилами, королева всюди повинна бути останньою, хто приїжджає на подію. Тому уважно стежте за часом і будьте пунктуальними.

Правило 2. Стежте за своїми словами. Існують фрази, яких варто уникати у присутності королівської особи. Наприклад, слова «ванна» і «туалет». Краще вживати слово «вбиральня». До того ж ніколи не варто звертатися до королеви, називаючи ім’я. Якщо бажаєте поспілкуватися з нею, скажіть «Ваша Величносте» або «Ваша Королівська Величність», а потім вживайте слово «мем».

Правило 3. Одягайтеся стримано. І консервативно. Дрес-код у присутності королеви стосується навіть журналістів, тому завжди його дотримуйтеся. Якщо рекомендацій у запрошенні не було, обирайте строгий і мінімалістичний одяг.

Правило 4. Ставтеся з повагою до охорони. Звісно, королівських осіб ретельно охороняють. І з охороною краще не жартувати, адже вона виконує важливе завдання.

Правило 5. Поважайте королеву. Ніколи не починайте діалог першими, а також не сідайте, коли королева стоїть. Якщо опинилися в одній кімнаті із Єлизаветою, вставайте, коли вона встає.

Правило 6. Ніколи не залишайте подію раніше королеви. Ви не можете просто завітати на захід, побачити королеву і піти, коли заманеться. Гості повинні залишатися на місці, поки там є королівська особа. Члени родини дадуть знати, коли можна роз’їжджатися по домівкам.

Текст: Дарья Андрийчук
 

 

 

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

7 вредных советов о том, как произвести первое впечатление

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Бренд Fiori представив ідеальний весільний букет до сезону 2021

Как убрать бока: 5 эффективных упражнений для тонкой талии