РАЙ НА ЗЕМЛЕ: 5 ПРИЧИН ПОСЕТИТЬ НОВЫЙ ЭКО-КУРОРТ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ПЛЕТЕНІ КОШИКИ, ВАЗИ У ФОРМІ ЗАЙЦЯ ТА ХЛІБНІ...

КАКИЕ ПРАВА У ЖЕНЩИНЫ ПРИ РАЗВОДЕ И КАК ИХ...

5 правил поведінки за столом у королівській родині

Варто запам’ятати, якщо збираєтеся на прийом до королеви

Уявімо, що ви будете повечеряти у колі королівської родини. Звісно, без правил поведінки не обійдеться, тому розповідаємо найголовніше, що потрібно запам’ятати:

1. Не можна підводитися з-за столу, якщо королева ще сидить. Вона оголосить про закінчення вечері і, таким чином, натякне, що гості можуть роз’їжджатися.

2. Якщо вам запропонують чай, варто навчитися правильно тримати чашку. За протоколом, члени королівської сім’ї тримають чашку вказівним та великим пальцями у верхній частині ручки. Якщо ви додали меду або цукру, не розмішуйте його голосно ложкою. До того ж леді варто стежити за тим, щоб помада не залишила відбиток у різних частинах чашки.

3. Якщо ви закінчили їсти страву, схрестіть виделку та ніж на своїй тарілці. Якщо не хочете, щоб її забирали, столове приладдя варто тримати з правого боку тарілки. 

4. За столом має знаходитися не більше 13 людей. Королева завжди стежить за цим. Гостей розсаджує спеціальна служба, тож без місця ніхто не залишиться. Першими після королеви за стіл сідають принц Чарльз і Камілла, далі Кейт Міддлтон і принц Вільям, а потім Принц Гаррі і Меган Маркл.

5. За королівським столом варто правильно користуватися серветкою. Зазвичай вона складена навпіл, тож, щоб витерти рот, необхідно скористатися внутрішньою частиною й охайно скласти серветку назад, щоб ніхто не помітив бруду. До речі, ніж потрібно тримати у правій, а виделку — у лівій руці зубцями вниз. Їжу потрібно не наколювати, а черпати.

Текст: Дарья Андрийчук

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

Киш с грибами и шпинатом: простой рецепт

10 самых модных цветовых сочетаний в одежде весной 2021

Какие женские профессии мужчины считают самыми сексуальными?