КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН - ВІДЧУЙ СЕБЕ...

55 ФИЛЬМОВ, КОТОРЫЕ НУЖНО ПОСМОТРЕТЬ К 30 ГОДАМ...

ПУТЕШЕСТВИЯ С ЭКСТРИМОМ: ТОП-10 МЕСТ, ДЛЯ ТЕХ...

10 дивних правил поведінки, яких повинні дотримуватися діти у королівській родині

Життя за правилами

Із пелюшок діти у королівській родині змушені жити за певними правилами. Ми зібрали десятку найчудернацькіших:

1. Дотримуватися дрес-коду від народження. Не дарма ми бачимо принцесу Шарлотту лише у сукнях і милих кардиганах, а принца Джорджа — у шортах. Він зобов’язаний носити їх до 8 років. А ось у догляді за малюками у королівській родині тривалий час не дозволялося використовувати підгузки: замість них існували пелюшки. Змінила цю традицію принцеса Діана.

2. Не одягати корону. Щоб приміряти діадему, принцесі Шарлотті доведеться чекати на власне весілля. Річ у тому, що у королівській родині носити корону можна лише заміжнім жінкам. І це лише за умови, що сама королева прибула на захід у короні й дорогоцінностях.

3. Не робити селфі. Не говорячи вже про власні сторінки у соцмережах, королівським дітям навіть селфі не можна зробити. Тому якщо зустрінете принца Джорджа на вулиці, не сподівайтеся зробити з ним фото. Вам все одно відмовлять.

4. Приймати будь-які подарунки. З нагоди різних свят королівські діти можуть отримувати подарунки навіть від прихильників. За правилами, вони повинні прийняти будь-який презент з усмішкою і радістю (навіть якщо подарунок зовсім не сподобався).

5. Бути під прицілом охорони. Це правило зовсім не обговорюється. За королівськими дітьми встановлений цілодобовий контроль охорони. Тому втекти за межі палацу і побешкетувати їм не вдасться. Погодьтеся, у підлітковому віці це особливо дратує.

6. Не можна їсти, коли заманеться. За королівським столом існують свої правила. Коли члени родини збираються разом, ніхто із присутніх не має права встати зі столу або сісти поїсти раніше королеви. Тому маленьким принцам і принцесам доводиться забути про капризи за столом. В іншому разі вони ризикують залишитися голодними.

7. Не можна залишати країну разом із братами чи сестрами. По-перше, королівським дітям не можна подорожувати без супроводу батьків. По-друге, їм заборонено залишати палац усім разом. Внаслідок катастрофи, аварії, війни та інших небезпек на шляху, країна може залишитися без спадкоємців. Трон за жодних обставин не повинен залишитися пустим.

8. Вчити багато мов. Чим більше мов знатиме принц чи принцеса, тим краще. Адже в майбутньому на них чекає чимало подорожей і бесід із людьми з різних куточків світу. Тому англійської мови не буде достатньо для цього. Наприклад, принц Джордж і принцеса Шарлотта вже почали вчити іспанську.

9. Не можна висловлювати політичну позицію. Важливо, щоб члени королівської родини зберігали нейтралітет до будь-яких політичних партій, щоб уникнути конфліктів. Тому принцам і принцесам змалечку пояснюють основи політичного життя, які вони повинні засвоїти.

10. Дотримуватися правил етикету. Напевно, це вдається дітям найважче, адже вони активні й веселі. Саме тому ми часто спостерігаємо за їхніми кумедними знімками. За правилами, принцам і принцесам потрібно завжди стояти струнко і сидіти рівно, ніколи не кричати і не вередувати, не бігати і не крутитися, не класти лікті на стіл і не облизувати пальці… Тобто мати ангельське терпіння, що доволі неможливо.

Текст: Дарья Андрийчук

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

Як знімати супервідео на смартфон - відчуй себе справжнім режисером!

5 щоденних beauty-ритуалів Ольги Сумської для ідеальної шкіри

Как высушить тело: вкусные и полезные продукты для сушки

Уход за кожей лица летом: все, что нужно знать