Як захистити шкіру від смогу, диму і пилу

Прості поради від beauty-експертки

Якщо ви не живете в оточеному лісом будинку за межами мегаполіса, то рано чи пізно виявите, що агресивний вплив довкілля здатний сильно змінювати текстуру і зовнішній вигляд шкіри. Дійсно, якщо ви не живете в гірському будиночку, оточеному сосновим лісом, то рано чи пізно виявите: агресивний вплив довкілля здатний сильно змінювати текстуру і зовнішній вигляд шкіри.

Забруднення довкілля, тютюновий дим, важкі метали, пил і ультрафіолетове світло, що випромінюють гаджети, прискорюють старіння шкіри, генерують алергійні та запальні реакції, сповільнюють насичення шкіри киснем і роблять слабшим захисний бар`єр шкіри. Навіть тоді, коли ви цього не бачите, ваша шкіра може це відчувати. Під впливом забруднень навколишнього середовища шкіра поступово стає тьмяною і втрачає природне сяйво.

Масштабне дослідження, опубліковане порталом Environmental Health Perspectives, довело: тривалість життя жінок, будинки яких оточені густою рослинністю, більша порівняно з тими, що живуть у менш зелених районах.

Нещодавно жителі столиці потерпали від жахливого запаху диму та складнощів із диханням унаслідок лісових пожеж у приміській зоні. Забруднення такого типу також згубно впливають на здоров`я нашої шкіри.

Ексклюзивно для ELLE.UA косметологиня салону Beauty Zone Юлія Азізова розповіла про наслідки забруднення навколишнього середовища та надала поради, які допоможуть знизити його вплив на шкіру.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) повідомляє, що забруднення зараз є найбільшою небезпекою для здоров’я навколишнього середовища. Численні дослідження показують, що вплив атмосферних і побутових забруднювачів спричиняє збільшення проблем з серцем, судинами та легенями, а також різних видів раку.

Забруднення включає багато хімічних сполук з вихлопних газів, викидів транспортних засобів, вуглеводнів і важких металів.  Мешкаючи в мегаполісі ми помічаємо те, що ми називаємо дрібними частинками, які створюють смог у містах і вони можуть (залежно від їх розміру) потрапити в дихальні шляхи та іноді їх розміри менші за пори шкіри.

Багато епідеміологічних досліджень показали, що забруднення дерегулює основні функції шкіри, що призводить до:

  1. Надмірної секреції шкірного себуму;
  2. Дуже високої трансепідермальної втрати води;
  3. Окислювального стресу;
  4. Підвищеної чутливості шкіри;
  5. Тьмяного кольору обличчя.

«Міська» шкіра, як правило, має тьмяний колір обличчя, позбавлена ​​сяйва або може виглядати напруженою, що не є наслідком не лише стресового способу життя, а й забруднення навколишнього середовища в містах.

Як захистити шкіру від міських забруднень

  1. Пийте багато чистої води.
  2. Окрім ретельного очищення шкіри вдома, запишіться до косметолога на додатковий детокс-догляд.
  3. Додайте до щоденного догляду засоби з антиоксидантами. Забруднене повітря стимулює утворення вільних радикалів, які, своєю чергою, запускають процес окислення клітин.
  4. Використовуйте продукти з приміткою anti-pollution.
  5. Зміцнюйте захисний бар`єр шкіри.

Так, бренд Biologique Recherche створив найкращу зброю проти забруднення шкіри. Це продукти з ексклюзивним оксигенуючим комплексом, що містять в назві VIP O2 та виконують такі функції: очищення, детоксикація та захист.

До лінійки входить Booster VIP O2 – засіб для професійних процедур в салоні, очищувальне молочко Lait VIP O2, маска Masque VIP O2, крем для обличчя Crème VIP O2 і крем під очі Crème Contour des Yeux VIP O2, а також фінішна сироватка Fluide VIP O2.

Але слід пам’ятати, що саме з продуктів підійде для Вашого Стану шкіри може вирішити тільки косметолог, після індивідуальної діагностики в салоні.

Всі продукти з оксигеновим комплексом від Biologique Recherchе не тільки захищають шкіру, а ще насичують клітини шкіри киснем, зволожують, омолоджують і роблять її більш здоровою та опроміненою.


Реклама

Популярні матеріали

Як Крістіан Діор перевернув beauty-індустрію


Крістобаль Баленсіага: як геніальний кутюр’є здійснив революцію...


The Culture of Design: Ірина Данилевська та Сергій Бадрітдінов про...


Читайте також
Популярні матеріали