Як відновити волосся після зими: гід з домашнього та салонного догляду

Рекомендації з реконструкції та зволоження волосся від талановитих hair-експертів

Після зимового періоду наше волосся потребує відновлення та особливого догляду. Холод, сухе повітря та постійні перепади температур можуть призвести до пошкодження його структури, зробивши волосся сухим і ламким. Також перед дівчатами постають питання, як відновити пошкоджене, сухе, посічене волосся та які засоби найкраще підійдуть для лікування та реконструкції локонів. Запевняємо вас: з правильним доглядом та використовуючи відповідну косметику ви зможете відновити життєву силу та здоров`я вашого волосся.

Як відновити волосся після зими

Сьогодні ми разом з експертами мережі салонів краси FORMA розглянемо ефективні продукти для домашнього використання та професійні процедури, які спрямовані на якісне і глибоке відновлення волосся після зими.

Як відновити волосся після зими

Домашні засоби:

1. Redken All Soft 

Ця лінійка косметики від Redken пропонує інтенсивний догляд за сухим і пошкодженим волоссям. Шампунь і кондиціонер із цієї серії містять масло аргани, яке живить волосся, роблячи його більш м`яким і шовковистим.

2. Paul Mitchell Awapuhi

Продукти Paul Mitchell відновлюють вологу у волоссі, надаючи йому живильний і зволожувальний ефект. Шампунь і кондиціонер цієї лінійки стануть відмінними помічниками у відновленні вашого волосся після зими.

3. O`Rising Bagno Al Cocco

Ця італійська косметика містить масло кокоса, яке допомагає зміцнити волосся та надати йому здоровий блиск. Використання шампуню та маски з цієї серії дозволить вам відновити силу та здоров`я волосся.

4. O`Rising Maschera Energica Al Cocco

Цей комплекс містить активні компоненти, які сприяють регенерації волосся та захисту від негативного впливу зовнішніх факторів.

5. OWay Moisturizing

Ще один варіант для відновлення волосся — це косметика від OWay, що містить екстракти кокоса для зволоження та живлення волосяного стрижня. Шампунь і кондиціонер з цієї серії допоможуть вам позбутися сухості та ламкості волосся.

Застосовуючи ці засоби вдома, можна помітити помітні покращення у стані волосся та їх загальному вигляді.

як відновити сухе пошкоджене волосся

Салонні процедури для відновлення волосся після зими:

1. Redken Acidic

Redken Acidic забезпечує глибоке живлення і відновлення волосся за допомогою кислотного комплексу. Вона допомагає відновити кислотно-ліпідний баланс волосся, роблячи його більш м`яким і слухняним.

2. Paul Mitchell Hydratriplex Treatment

Процедура від Paul Mitchell надає інтенсивне зволоження волоссю за допомогою спеціального комплексу гідратації. Вона допомагає відновити вологу в пошкоджених ділянках волосяного стрижня, роблячи його більш еластичним і здоровим.

3. Label Щастя для волосся

Ця процедура забезпечує волоссю комплексний догляд, включаючи живлення, зволоження і захист від зовнішніх факторів. Вона допомагає відновити природний блиск і силу волосся.

4.  Orising Зволожувальний догляд

Процедура від Orising містить комплекс зволожувальних і живильних компонентів, які допомагають відновити силу і здоров`я волосся, роблячи його більш м`яким і гладеньким.

5. OWay Purifying Rice Wax

Пілінг з мікрогранулами рисового воску призначений для очищення шкіри голови та відлущування відмерлих клітин. Він допомагає підготувати шкіру голови до подальших процедур і забезпечує здорове середовище для зростання волосся.


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали