Як використовувати маску для волосся, щоб вона працювала ще краще

Важливий лайфхак, про який багато хто не знає

Багатьох дівчат, які мріють про локони як у Рапунцель, турбує питання: як правильно наносити маску для волосся — до чи після миття? Правильна відповідь: після! Маска — один з фінальних і водночас  фундаментальних штрихів догляду за локонами. Найчастіше експерти радять наносити спочатку шампунь, потім маску для волосся, а після неї — кондиціонер.

Саме тому так важливо нанести маску після якісного дворазового миття голови шампунем (виняток становить той випадок, коли виробник сам вказав на етикетці іншу послідовність). Зазвичай маски для волосся містять рекордну кількість поживних, зволожувальних, реконструювальних елементів, тому нанесення на чисто вимите шампунем волосся допоможе їм продемонструвати свої здібності у справі покращення якості локонів.

Чому не можна наносити маску на коріння волосся

Безумовно, існують маски, призначені саме для балансування шкіри голови й коренів волосся. Але більшість масок для волосся все-таки найкраще наносити на волосся, відступивши хоча б 4-5 сантиментів від коренів. Якщо ж наносити маску для волосся від коренів, локони можуть швидше жирніти і втрачати об`єм.

Крім того, важливим є спосіб нанесення маски. Замість того, щоб розподіляти маску пальцями, придбайте спеціальний гребінь або масажний гребінець із м`якими, еластичними зубцями — такі є у Tangle Teezer та Janeke. За допомогою гребінця вам вдасться розподілити маску рівномірно по волоссю, не пропускаючи жодного пасма. А це означає, що так маска спрацює на всю силу, допомагаючи відростити волосся потрібної довжини.

І взагалі чудово, якщо ви зможете забезпечити салонний підхід у домашніх умовах. У салонах можна бачити спеціальні апарати, які за допомогою пари або високої температури допомагають корисним компонентам маски проникнути якомога глибше в структуру волосся і поліпшити його якість зсередини. Звісно, купувати такий гаджет додому немає жодного сенсу, а ось заздалегідь розігріти рушник, у який ви будете загортати волосся після нанесення маски, цілком реально і дуже корисно.


Реклама

Популярні матеріали

Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Наука, наукині й ШІ в Україні


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали