Як користувачі TikTok ламінують брови вдома

Попрощайтеся з дорогими салонними процедурами

Доглянуті брови — тренд поза часом. Безумовно, ви можете досягти довгострокових результатів за допомогою салонної процедури ламінування брів. Однак, є набагато простіший і менш витратний спосіб зробити брови ідеально гладкими, акуратними, і надати їм гарної форми. Користувачі TikTok запевняють, що знайшли надійний спосіб досягти ефекту ламінованих брів у домашніх умовах за допомогою скульптора Refy Brow Sculpt.

На відміну від дорогих салонних процедур та сумнівних наборів для ламінування брів у домашніх умовах, цей універсальний продукт для макіяжу не назавжди змінить ваші брови. Унікальний гібрид воску та гелю надає бровам більш гладкого, ефектного вигляду, ніби після процедури у салоні.

Гуру макіяжу та TikTok блогери співають оди цьому продукту з моменту його запуску у 2020 році. Згідно з незліченними тестовими відеороликами, він може утримувати навіть неслухняні брови навіть під час сну, заняття боксом, відпочинку на пляжі. Одна з користувачів на сайті Sephora розповідає: «Мій brow майстер дійсно думала, що я заламінувала брови».

Додавання карнаубського воску надає цьому продукту дещо іншу консистенцію, ніж більшість гелів для ламінування і мильних восків, представлених на ринку. Він легко ковзає та зберігає м`яку еластичну фіксацію протягом дня. Надайте бровам природну форму, щоб вони виглядали повсякденно, або розчешіть їх вгору і назовні, щоб додати драматизму.

Його безбарвну формулу можна використовувати соло або в поєднанні з іншими продуктами для брів. Після використання скульптора Refy Brow Sculpt промалюйте рідкі місця олівцем для брів для додаткового заповнення.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали