Ключові skincare-тренди, яким ми будемо слідувати у 2023 році

Топові компоненти, масаж обличчя та догляд за шкірою тіла

Звісно, всі ми знаємо про «золоті правила» догляду за шкірою: очищувати, зволожувати, захищати від ультрафіолету. Але, при цьому кожного дня з’являються нові skincare тренди, які варто як мінімум знати, як максимум — використовувати у щоденній рутині. Beauty-редактор ELLE UA Олена Бабіцька склала гід по топовим трендам догляду за шкірою, яким ми будемо слідувати у 2023 році.

Вибір найкращого

Один із найприємніших трендів 2023 року, який став можливим завдяки диджиталізації та повального захоплення соцмережами — «перебірливість» у догляді. Сьогодні інформації настільки багато, і нею так просто ділитися, що більшість із нас перестають «вестися» на маркетингові хитрощі і шукають дійсно дієві, а не модні продукти.

Багатоступеневий догляд

Якщо раніше всі дивувалися з того, що кореянки не лінуються наносити поетапно до 7-8 продуктів, то сьогодні ми усвідомлюємо: це цілком здоровий підхід, який працює на здоров`я гідроліпідної мантії та покращення якості шкіри.

Body care

Тренд догляду за тілом тільки набирає обертів, але він більш ніж актуальний. Судіть самі: ми невпинно доглядаємо шкіру обличчя, але зазвичай нехтуємо шкірою на всьому тілі. Тим часом шия та руки видають вік набагато раніше, ніж обличчя. Бренди активно розробляють продукти з ухилом у spa, обіцяючи додаткову дозу релаксу під час використання. Також сюди можна зарахувати блюр-засоби для тіла. Відфільтрувати шкіру до ідеального стану допоможуть сироватки-бронзери, відтінкові креми з мерехтливими частинками та автозагари з накопичувальним ефектом.

Натуральне старіння

Ще один тренд, який набирає обертів — відмова від ін`єкцій і пластичної хірургії на догоду красивому і природнішому старінню. Сьогодні ми цілком готові до цього. Звичайно, це покладає ще більше відповідальності на ключових гравців ринку, які випускають продукти догляду за шкірою — тепер від косметики ми чекаємо майже магічних результатів.

Масаж обличчя

Тренд на йогу для особи або фейсфітнес, які пропагують Дженніфер Аністон, Сальма Хайєк, Джей Ло та інші, заполонив TikTok та Instagram. Звичайно, як у випадку з трендами, він викликає багато суперечок щодо своєї ефективності, але ті, хто «в темі», запевняють, що якщо не лінуватися і займатися ним регулярно, буде вау-ефект. Логіка тут проста: на обличчі також є м`язова система, розвиток якої допомагає розгладжувати зморшки, «розкривати» погляд і загалом робити обличчя більш свіжим.

Біотехнології

Мода на стовідсотково натуральну косметику потихеньку відходить на другий план, поступаючись місцем продуктам наукових досліджень та активам з лабораторій. Сьогодні найефективніші beauty-інгредієнти отримують саме за допомогою біотехнологій. Ключові інгредієнти, які будуть додавати до формул бренди-лідери ринку якісного догляду за шкірою: бакучіол, екстракти грибів, мінерали (цинк, магній, мідь), сквален, суперфуди (наприклад, спіруліна), морські водорості, екстракти ікри та різноманітні кислоти.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали