Простий лайфхак, який допоможе зменшити жирність шкіри голови

Усе, що для нього потрібно, — це вода

Жирна шкіра голови — проблема багатьох дівчат. Волосся, коріння якого просочене надлишком шкірного себуму, не тільки має неестетичний вигляд, але й працює як магніт для пилу, бруду та інших міських забруднень. У результаті голову доводиться мити ще частіше.

Зменшити жирність шкіри голови вам допоможе простий лайфхак. Під час миття голови потрібно трохи змінити звичні процедури. Адже ми змочуємо голову водою і відразу ж наносимо шампунь. Безперечно, цей прийом також працює, але не так ефективно, як хотілося б. Щоб поліпшити процес очищення шкіри голови від себуму, продуктів стайлінгу, накопиченого бруду, потрібно гарненько «розмочити» її за допомогою гарячої води.

Замість того щоб просто змочувати голову, не лінуйтеся поливати її водою не менше кількох хвилин. Можете у процесі робити масажні рухи, які допоможуть розчинити та змити з поверхні голови усі непотрібні продукти.

Це просте правило подовжить вашу beauty-рутину догляду за волоссям усього на 2-3 хвилини, але результат вас порадує: шкіра голови набагато довше зберігатиме свіжість, сухість, а також це значно зменшить її жирність.


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Чому йод важливий для жінок та в яких продуктах він міститься...


Читайте також
Популярні матеріали