Що робити з випадінням волосся, якщо немає можливості піти до трихолога

Слушні поради від члена Асоціації трихологів України

Як бути і що робити, якщо ви виявили випадання волосся, а записатися до трихолога немає можливості, розповідає фахівець із реабілітації волосся та шкіри голови із 14-річним стажем, член Асоціації трихологів України Юлія Седлецька.

Зараз багато дівчат переживають дуже непростий період у житті. Багато хто покинув свої домівки, і їм довелося тікати з мінімальним набором речей та засобів догляду за собою. За час війни до мене звернулася величезна кількість клієнтів із проханням допомогти їм дистанційно розібратися з проблемами шкіри голови і гострим випадінням волосся, пов’язаними зі стресом і погіршеним режимом харчування і сну.

І ось головне запитання: «Що робити з випадінням волосся, якщо немає можливості здати аналізи і немає доступу до трихолога?» Я не втомлюся говорити про те, що стан волосся безпосередньо залежить від стану ШКТ, нервової системи та догляду.

Мої рекомендації полягають у тому, що ми маємо перестати пити літрами каву, а замість неї пити багато води. Намагайтеся перестати їсти безліч солодощів заводського виробництва, а якщо ви почали посилено вживати алкоголь — відмовтеся від нього. Ваш організм буде зневоднений, включатимуться окисні процеси, що обов’язково призведе до випадіння волосся. Коли ви приймаєте алкоголь, ваша печінка працює у посиленому режимі, і вночі організм замість відновлення та вироблення гормонів працює на детоксикацію. Намагайтеся також по можливості купити омегу-3,6,9.

Щоб зняти стрес, почніть більше гуляти, дихати свіжим повітрям, займіться навчанням та робіть медитації вранці та перед сном. Якщо і це не допомагає, купіть магній В6 + олію лаванди в капсулах (приймайте вранці 2 таблетки магнію і на ніч також 2 таблетки магнію + 1 капсулу лаванди) — ці препарати допоможуть вам отримати міцніший і спокійніший сон, а відповідно, міцнішу нервову систему. Пам’ятайте, що шампунь необхідно підбирати лише за типом шкіри голови, мийте голову через день або за потребою. Гігієна — запорука здоров’я! Рідке миття може спровокувати запальні процеси, а це також призведе до витончення і випадіння волосся.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали