Що робити з випадінням волосся, якщо немає можливості піти до трихолога

Дільні поради від члена Асоціації трихологів України

Як бути і що робити, якщо ви виявили випадання волосся, а записатися до трихолога немає можливості, розповідає фахівець з реабілітації волосся та шкіри голови з 14-річним стажем, член Асоціації трихологів України Юлія Седлецька.

Зараз багато дівчат переживають дуже непростий період у житті. Багато хто покинув свої будинки, і їм довелося тікати з мінімальним набором речей та засобів догляду за собою. За час війни, до мене звернулася величезна кількість клієнтів, з проханням допомогти їм дистанційно розібратися з проблемами шкіри голови і гострим випаданням волосся, пов`язаних зі стресом і погіршеним режимом харчування і сну.

І ось головне питання: «Що робити з випадання волосся, якщо немає можливості здати аналізи і немає доступу до трихолога?». Я не втомлюся говорити про те, що стан волосся безпосередньо залежить від стану ШКТ, нервової системи та догляду.

Мої рекомендації полягають у тому, що ми маємо перестати пити літрами каву, а замість неї пити багато води. Намагайтеся перестати їсти безліч солодощів заводського виробництва, а якщо ви почали посилено вживати алкоголь — відмовтеся від нього. Ваш організм буде зневоднений, включатимуться окисні процеси, що обов`язково призведе до випадання волосся. Коли ви приймаєте алкоголь, ваша печінка працює у посиленому режимі, і вночі організм замість відновлення та виробництва гормонів працює на детоксикацію. Намагайтеся також по можливості купити Омегу-3,6,9.

Щоб зняти стрес, почніть більше гуляти, дихати свіжим повітрям, займіться навчанням та робіть медитації вранці та перед сном. Якщо і це не допомагає, купіть магній В6 + олію лаванди в капсулах (приймайте вранці 2 магнію і на ніч також 2 магнію + 1 капсулу лаванди) — ці препарати допоможуть вам отримати міцніший і спокійніший сон, а відповідно міцнішу нервову систему. Пам`ятайте, що шампунь необхідно підбирати лише за типом шкіри голови, мийте голову через день або за потребою. Гігієна — запорука здоров`я! Рідке миття може спровокувати запальні процеси, а це також призведе до витонченню і випадінню волосся.


Реклама

Популярные материалы

Небанальні весільні сукні від українських брендів


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Читайте також
Популярні матеріали