Метод «трьох точок» за 30 секунд підтягне обвислі риси обличчя та приховає мішки під очима

Прийом, який використовує візажист Хейлі Бібер та Кендал Дженнер

Мері Філліпс, яка є улюбленим візажистом Хейлі Бібер і Кендал Дженнер, нещодавно продемонструвала свій безвідмовний прийом для підтяжки обвислих рис обличчя. Це швидкий трюк, що потребує 30 секунд вільного часу та трьох крапель непрозорого консилера. Він миттєво робить обличчя візуально молодшим, відпочившим і осяяним.

Щобільше, все, що потрібно для виконання цього простого трюку, — це консилер.

У чому полягає метод «3 точки»?

Макіяжний трюк, продемонстрований Мері Філліпс, зводиться до нанесення консилера в трьох стратегічних місцях: біля крил носа, у куточках очей і трохи нижче зовнішніх куточків очей.

Що потрібно зробити?

Наносимо три точки більшого розміру і ретельно змішуємо, щоб консилер рівномірно освітлив та згладив найбільш проблемні ділянки. Найкраще це робити за допомогою спонжу, але за належної вправності можна обійтися і без нього, змішуючи засіб пальцями.

У чому фокус? Консилер, нанесений на центральну частину обличчя та під зовнішній кут ока, створює ілюзію яскравішого та молодшого кольору обличчя. Він приховує ознаки втоми, такі як темні кола під очима та мішки, а також оптично заповнює носогубні борозни та слізні долини. В результаті шкіра набуває свіжішого і відпочилого вигляду.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай із кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Вікторії Бекхем — 50! Еволюція стилю зірки


Читайте також
Популярні матеріали