Як за секунди надати шкірі золотистого відтінку без автозасмаги

Один продукт не за всі гроші світу, що створює wow-ефект

Сьогодні багато українок із різних причин не виїжджають на морський відпочинок за кордон. Але рівна морська золота засмага не тільки робить візуально стрункішою, а й помітно щасливішою. Тому, якщо ви не любите використовувати автозасмаги через страх перед «леопардовими» плямами, застосуйте інший лайфхак для створення дивовижної шкіри.

Для цього вам знадобиться лише один продукт від італійського бренду Kiko Milano, який обожнюють і любителі, і візажисти зі стажем. Поповніть косметичку рідким бронзером Create Your Balance, щоб за лічені секунди відтворити ефект, ніби ви повернулися після довгої відпустки на березі моря.

Рідкий бронзер Kiko Milano Create Your Balance Bronzing Drops ідеально підходить для надання шкірі чарівного опроміненого ефекту засмаги. Цей засіб може похвалитися невагомою, швидковисихною текстурою з досить яскравим металевим покриттям.

Формулу бронзера збагатили екстрактом імбиру та сафлоровою олією, які покращують якість шкіри. Продукт легко змішувати та нарощувати інтенсивність для отримання персоналізованого результату. Зручний дозатор дозволяє відміряти потрібну кількість продукту та уникнути перевитрати.

Для wow-ефекту нанесіть засіб на верхню частину вилиць, а також з боків носа та лінії підборіддя.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали